Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Brate, bilo je i više njih, kačio si čak i sliku, sećam se plavuše sa kraćom kosom, u trenerci Olimpijskog tima Srbije :) A to sigurno nije ova

Aha, da, da, to je ona veslacica Antonija Nadj, ali za nju sam rekao da je slatka, nista vise. Ivana sa druge strane je... ufff...

E da, idem na Brit Floyd, mislim ako nadjem karte, a trebalo bi da ih ima jos za balkon, i to u vecem broju. :))

Edited by LESkOpoz

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cale kupio neki panasonic 3D tv i lik u prodavnici mu prodao pricu da mora kupiti 3D panasonic naocare da bi gledao 3D filmove, a ti cvikeri kostaju 13k. Nema mi to bas smisla pa me zanima da li se mogu gledati filmovi sa onim obicnim crveno plavim 3D naocarima?

Link to comment
Share on other sites

Cale kupio neki panasonic 3D tv i lik u prodavnici mu prodao pricu da mora kupiti 3D panasonic naocare da bi gledao 3D filmove, a ti cvikeri kostaju 13k. Nema mi to bas smisla pa me zanima da li se mogu gledati filmovi sa onim obicnim crveno plavim 3D naocarima?

Mogu ako si maštovit...

(najmasniji facepalm EVR!)

Link to comment
Share on other sites

Sretoh Leska na brit floydu za vreme pauze , al se ne videsmo posle koncerta, al mozda i bolje jer sam naleteo na poslednju 65cu. Inace zakasnio sam 15 minuta na koncert, dok su svirali Shine on you crazy diamond i hocu da se upucam.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

@nikita_

a ta pesma im je neki hit?

@sekira

1) ne verujem da su "Panasonic" 3D naocare jedine kojima mozes da gledas, pretpostavljam da postoji compatibility list

2) ne kapiras kako generalno funkcionisu 3D ekrani

3) mesas ove new-age 3D ekrane sa crveno-plavim slikama i filmovima koji su bili aktuelni pre 20 godina i bazirali se na potpuno drugom principu izolacije ociju

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

Sretoh Leska na brit floydu za vreme pauze , al se ne videsmo posle koncerta, al mozda i bolje jer sam naleteo na poslednju 65cu. Inace zakasnio sam 15 minuta na koncert, dok su svirali Shine on you crazy diamond i hocu da se upucam.

o/

I ja stigoh na poslednji bus, tako da je dobro. Sledeci put! :)

A Brit Floyd...pa ono je izvanredno. Mozda najbolji koncert na kom sam bio.

edit: auuu, za malo da posaljem jedan o/ za drugara Shukija. Sto mi je drago sto sam te sreo, ijaooo. :D

Edited by LESkOpoz

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...