Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Čestitam!!

Elem, mizerno je pitanje, pa da ne otvaram novu temu..

Planiram kupovinu FM 2013 i Assassins Creed 3 kad izađu, ali za OSX, ne za Windows. Šta mi preporučujete, gde da pazarim to? Kapiram da ćete reći Steam, ali oni deru za sad. Ne daje mi se 50 eura za FM. Da li oni naši GameS prodaju uopšte Mac verzije?

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

hvala ljudi

rakiju tocim u dulolitrima na prvom vidjanju :D

(btw, inicijalna ideja je bila da se malisa zove Maksim, po najboljem ortaku naseg dede sa kojim je deda preziveo golgotu u nemackim logorima u ww2 (nakon sto su zarobljeni kao mornari kraljevske mornarice) Njih dvojica su se vratili peske u Srbiju, u jednom trenutku se rastali i nikada se vise u zivotu nisu videli. Deda je mislio da je ovaj emigrirao u Ameriku ili Australiju. Bas cesto ga je pominjao i pricao nam o njemu. Za razliku od mene, sestra je religiozna, a danas je Sv. Toma, pa odatle ime. SRECA PA NIJE SVETI ACENTIJE HEHE)

sada cu malo da se odmorim uz xcom

Link to comment
Share on other sites

Čestitke matori

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Da li je neko odavde bio na Tajlandu? Ako jeste, bio bih zahvalan ako bi mogao da mi preporuci neku agenciju (samo put, bez smestaja), kako srediti vizu, na sta obratiti paznju, generalne informacije o putu tamo. I da, u pitanju je Bangkok u decembru. Hvala unapred! :)

Link to comment
Share on other sites

Osecam se jadno, prve godine fakulteta sam pokidao i sada dva puta obnavljam trecu zato sto sam postao lenjivac onaj najgori i istripovao ( dve god za redom ) da mogu ja sa 15 dana ucenja da polozim 6 ispita u poslednjem roku do koga naravno nisam ni prisao blizu fakultetu

znam da vas ne zanima ali mi lakse malo kada sam sebe pljujem :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...