Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

šta se desilo sa RURom, kad smo prešli u mod da moram da stavim smajlija ili trollface na svaki jebeni post da me ne bi svi shvatili ozbiljno?

inače me već dva dana boli grlo i malaksao sam i jedva ustajem iz kreveta ujutru. there.

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

Vreme je užas, moji klinci guraju 4i virus za 3 nedelje, od toga 1 stomačni, taman prestane kašalj i slinjenje neko donese novo sranje u kuću, ne moraju u vrtić uopšte da idu mogu i sami da budu non stop bolesni - najnovija moda su temperature 38.9 i kašalj koji ne prestaje

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

ne pada mi na pamet, ajmo u dgra taman da sednemo negde, ubija me bezanija u pojam.

i ono bar da je zeldi drim, ono je bukvalno mesto za zvezdice granda

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Jebote izašao sam u džemperu i laganoj jakni jutros. Bilo je vrh prijatno.

Sad kad sam kretao sa posla skinem džemper i navučem jaknu preko majčice nadajući se da će biti ok. Dok sam stigao od Cvetka do Vuka preznojio sam se 1340124 puta.

Na kraju sam samo u majici stigao do kuće. I sad se dvoumim da li iz farmerki da pređem u trenerku ili šorc.

A LADNO JE OKTOBAR.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

pih, mislio sam da ćeš hteti da ti dođe na noge, a ne da se konjina od 40 godina cimaš do grada da odneseš klincu rutkit :D

ocu malo do grada, nisambio sto godina. abuduci profesor nije vise klinac. taman pokupimo i vudua posle posla i voziiii

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...