Jump to content

Prvi klanrur space program


Recommended Posts

Cekaj,jel vas dvojca mene zezate ili sta ? ..Jeste vi svesni da je to obicna kutija koja nema vise od neka bude 500 grama ? Uz to dodaj telefon i ostalu opremu,maksimalna tezina ce biti ...pa neka bude i 5 kg...Jel to treba da ubije nekog ?

Sta ce uopste ogroman padobran koji ne mozes apsolutno nikako da kontrolises i koji ce da pada 5 dana ? ..Sto je manji padobran to je njegov pad kraci !

Link to comment
Share on other sites

matori, već sam ti napisao u koje svrhe koristim padobran da bih ilustrovao da je potpuno nebitno da li ću iseći deo njega kako bismo ga iskoristi za ovo. ipak kontam da je padobran pravljen za te stvari i da je pouzdaniji od majica i krpa.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

matori, već sam ti napisao u koje svrhe koristim padobran da bih ilustrovao da je potpuno nebitno da li ću iseći deo njega kako bismo ga iskoristi za ovo. ipak kontam da je padobran pravljen za te stvari i da je pouzdaniji od majica i krpa.

Razumem ali nema potrebe jer su i pojedini Evropljani sekli i prosivali krpe i od toga napravili zaista mali padobran..Sve sto je vece od majice moze da dovede do toga da cemo morati da jurcamo za padobranom i kutijom cak i vise od 100 km od mesta poletanja ...To je poenta

Nemoj to brate cepati,greota :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam apsolutno za ovu akciju, tako da dodaj me na spisak.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

iskreno, stvarno mislim da bi trebalo da uzmeš taj padobran.

mislim da ne treba da budeš preterano skroman, pogotovo ne s obzirom da je rur projekat.

doca kaže da pokriva motor njime i da mu ne treba ceo, pa uzmeš, odsečeš koliko je potrebno, i imaš padobransko platno s kojim ne rizikuješ razjeb.

ne verujem da doca planira da uskače iza neprijateljskih linija uskoro, tako da je sasvim okej da iskoristiš ponuđeno, koje je svakako bolje od ispranih pamučnih majica.

upiši i mene. ako treba neka razumna svota da se priloži, rad sam.

Link to comment
Share on other sites

Cekaj,jel vas dvojca mene zezate ili sta ? ..Jeste vi svesni da je to obicna kutija koja nema vise od neka bude 500 grama ? Uz to dodaj telefon i ostalu opremu,maksimalna tezina ce biti ...pa neka bude i 5 kg...Jel to treba da ubije nekog ?

Sta ce uopste ogroman padobran koji ne mozes apsolutno nikako da kontrolises i koji ce da pada 5 dana ? ..Sto je manji padobran to je njegov pad kraci !

Brate 5kg da ti padne na glavu sa 15 metara pa bi zavrsio u bolnici, nije to ni trol ni zezanje

Link to comment
Share on other sites

ja dolazim da pomognem Stanku da popije tu gajbu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ne, ozbiljno

ako dodje neki fizicar (ili sta vec) ili neko sa vecim iskustvom, ja cu podrzati akciju i sam cu ucestvovati u njoj

ovako je samo jedna akcija, gde ce 90% ljudi doci da bi pilo pivo, a na kraju ce se zavrsiti tako sto cete ubiti nekoga :D

  • Upvote (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ja sam odma rekao sta cu da radim, ogradio sam se od celog event-a i rekao sam da cu sa strane da pruzam moralnu podrsku uz gajbu piva koja je, naravno, na raspolaganju svima, ako bude vise ljudi, nosim dve :) mada, kako kaze alfa i omega, ko bude ucestvovao u projektu, nije mu dozvoljeno da konzumira alkohol, tako da, gajbara za peru i mene :)

Link to comment
Share on other sites

Svi drugi koji su pustali balon su ucili gledajuci video drugih koji su to vec uradili,mi cemo da uradimo istu stvar ,tako da sam 101 % ubedjen da ce sve proteci u redu ! .

Sa druge strane,u toku sledece nedelje idem da kupim kutiju od stiropora,izolir traku i kanap..sa sekirom i docom cu da vidim za padobran

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...