Jump to content

Prvi klanrur space program


Recommended Posts

ako cemo ozbiljno da krenemo u akciju sa ovim treba nam topic sa konkretnim taskovima koji moraju da se odrade i bez randomizovanja i glupiranja sa nebitnim post-ovima.

eto tolko.

O tome ja pricam ali mi se cini da cu morati ja zainteresovane ljude koji su ozbiljni sto se tice ove price da pozovem na neko deseto mesto i da se dogovaramo bez ovih junk postova.. 20 strana a samo 5 efektivnih.. Ja molim svaki dan admina da brise sve nebitne postove ali dzaba. Necu da molim vise nikoga !

Edited by edit_
  • Downvote (-1) 4
Link to comment
Share on other sites

Ili do Zarkova prvo, pa ce Vica da te odbaci

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

O tome ja pricam ali mi se cini da cu morati ja zainteresovane ljude koji su ozbiljni sto se tice ove price da pozovem na neko deseto mesto i da se dogovaramo bez ovih junk postova.. 20 strana a samo 5 efektivnih.. Ja molim svaki dan admina da brise sve nebitne postove ali dzaba. Necu da molim vise nikoga !

Pa matori ne mozes ocekivati da ce bilo sta ozbiljnije ispasti od samo postovanja u temi i moljakanja admina da se brise spam.

Pocni sam od kupovine stvari, cimaj ljude preko telefona / prajvat mesadza, organizuj okupljanje, lupaj recke sta je uradjeno a sta nije i sta fali itd. Ako mislis da ce se uraditi nesto time sto cete samo pisati u temi zamisli i ideje, bolje onda da se ne zanosis.

Link to comment
Share on other sites

Астора, брате, искулирај се. РУР је неозбиљна насеобина, прихвати да је то тако и не губи живце на глупостима.

и брате, па знаш ваљда да је Ћела већ неко време класа А трола, истроловао је у неколико наврата елдере, који су креатори Хејтотрона, шта налећеш као мулац...

:)

  • Upvote (+1) 2

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Да, веома озбиљно је слање хело кити лутке у свемир! Шта фали онда ракији/опанку/комплетаји? Била би добра фора и не једна од многих споредних и/или пропуштених вести.

Па ето и сама та вест...дванаестогодишња девојчица... није него, ћале одрадио и исконтактирао профи фирму. али лепше звучи кад су дете и лутка у питању.

Link to comment
Share on other sites

Астора, брате, искулирај се. РУР је неозбиљна насеобина, прихвати да је то тако и не губи живце на глупостима.

и брате, па знаш ваљда да је Ћела већ неко време класа А трола, истроловао је у неколико наврата елдере, који су креатори Хејтотрона, шта налећеш као мулац...

:)

Steta sto ce zbog toga biti perma banovan dva meseca i smarati svaki dan da se vrati, sve dok se ne vrati. A onda po povratku ce za svaku sitnicu biti banovan, sve dok ne prestane da bude trol ili prestane biti banovan! :tf:

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam ovo mogao sam da odradim bez igde ikoga ali vec radimo zajedno onda cemo i da trazimo zajedno stvari a ne da sve spadne na mene samog...

Jeste, ali si ti inicijator projekta, a ako vec vidis da ljude boli uvo da se pokrenu dalje, ili probaj ti da ih pokrenes ili cuti i nemoj da kukas na spamovanje teme vec batali stvar.

Najlakse je da sedimo i vajnujemo sto nesto ne moze da uspe.

Link to comment
Share on other sites

Ма глуп човек. Ево, 20 страна и најбитније да тема живи. Колико сам разумео, ових пар месеци и јесте пауза и чека се пролеће.

Још се људи пријавило итд итд.

Али не, мора да буде све апотекарски чисто, с тим што је та апотека по мерилима из његове главе.

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

ja za moje trolove dobijam pluseve i nagrade, de je tebi trol godine nagrada, a picko ?

Dobro, nije da ni ja sad ne dobijam pluseve. A nagrade su nezvanicne.

Остала му на Рамзесу хјохохо

A?

Edited by ducky
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...