Jump to content

Prvi klanrur space program


Recommended Posts

Preko potrebna pomoc oko kamerice ili telefona (sto izdrzljivija baterija i dosta memorije)

takodje neophodan tracking device,ja se u to ne razumem pa mi treba pomoc osobe koja se u to razume da ne lutamo svi zajedno po Srbiji trazeci kutiju nakon pada.

Da vidimo sta sve koliko kosta posto sam cuo da ce cene opet skakati ovaj put svega (nista cudno u nasoj Drzavi) pa kontam da je bolje sto pre sve to kupiti da se ne cimamo posle i naravno napisati cene pojedinacne robe koliko sta kosta pa kad budemo znali koliko nam treba da mozemo poceti skupljati pare a sve sto bude preko toga mozemo donirati za rur redakciju ili za ruromobil ili u sta vec...

Link to comment
Share on other sites

Ubacio sam sve koji su se prijavili..

@Pesma..mnogo ih je =/

5.Aluminijumska folija (jako jeftino u svakoj prodavnici) Kupljeno

7.Izolir traka Kupljeno

10.Kutija od stiropora Kupljeno

Ove tri stvari sam kupio ,bocu sa helijumom nasao,padobran cu da vidim sa sekirom ali to necu jos da cekiram kao nadjeno,Vremenski balon takodje pronadjen jeftin (jos nije kupljen)

Aluminijumske sipke x3 (ide u trougao) -ovo je radi balansa -kupljeno

ja ovo shvatam kao veoma ozbiljnu stvar i zaista me ne zanimaju spam postovi. I zaista zelim da se ovo shvati ozbiljno !

spaceu.jpg

Сувише сам далеко, али ето, да подржим пројекат, макар кроз рур-зајебанцију.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...