Jump to content

Prvi klanrur space program


Recommended Posts

Astora, jesi li to imao gramaticku gresku pa si editovao post? :tf:

grammar nazi: nije ne bitno, vec nebitno

Ne nego sam ispizdeo od spam postova pa sam napisao bio nesto,posle editovao isti i mrzi me da ponovo editujem da bih ispravio svoju gramaticku gresu,znam da sam je napravio ali me ne zanima...Zanima me da li ce neko da se drzi teme i da sve svoje spam postove trpa negde drugde ?!

Link to comment
Share on other sites

pa ne, realno ovo je rur :)

bice spama, al bice i rezultata!

Ja sve to znam,ja ovo shvatam kao veoma ozbiljnu stvar i zaista me ne zanimaju spam postovi..Moze vrlo lako topic da se drzi cist od spam postova i da se zainteresovani drze teme a oni koji nisu zainteresovani da svoje izlive emocija izrazavaju na nekom drugom topicu..

I zaista zelim da se ovo shvati ozbiljno !

Link to comment
Share on other sites

Ne nego sam ispizdeo od spam postova pa sam napisao bio nesto,posle editovao isti i mrzi me da ponovo editujem da bih ispravio svoju gramaticku gresu,znam da sam je napravio ali me ne zanima...Zanima me da li ce neko da se drzi teme i da sve svoje spam postove trpa negde drugde ?!

Ma znam druze, zajebavam se. Kontam da si mu bio nesto odbrusio i posle kao "ma sta koji kurac da se raspravljam sa krekijem".

Link to comment
Share on other sites

kakva invazija losih altova :(

e gde si nasao helijum? meni treba za nesto unrelated, ali od mesta koja sam ja zvao sam dobio odgovor da je "trenutno nestasica helijuma" sta god to znacilo ..

Nasao kolega,pojma nemam gde je nasao..treba da se vidim sa njim u toku sledece nedelje za detalje,trenutno je na godisnjem i na moru je pa nisam hteo da duzim pricu sa njim da se ne trosi bez potrebe

Link to comment
Share on other sites

Oduvek sam želeo da učestvujem u ovakvom ili sličnom projektu, svakako možeš računati na mene a možda i mog kolegu, ima vremena do proleća ja inače živim u Norveškoj al ću dolaziti baš na proleće, taman lepo i korisno da spojimo da se družimo i da učinimo nešto korisno za ovu zajednicu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...