Jump to content

Prvi klanrur space program


Recommended Posts

Topic je napravljen ovako rano iz jednog prostog razloga,a to je da bi se na vreme sve pripremilo,da bi svi zajedno porazgovarali o ovome i ako ima neko primedbu ili neki dodatak da napise i da svi zajedno ucestvujemo u ovoj temi i zadatom predlogu.

Da dodam,primetio sam da pojedini drugari pricaju da postoji rur kancelarija,lokaciju ne znam ali bi bilo sjajno da se upoznamo pre pripreme i samog dogadjaja,je ne zelim da dodjem tek tako na samu pripremu i tada da se upoznajem sa svima..

Link to comment
Share on other sites

Topic je napravljen ovako rano iz jednog prostog razloga,a to je da bi se na vreme sve pripremilo,da bi svi zajedno porazgovarali o ovome i ako ima neko primedbu ili neki dodatak da napise i da svi zajedno ucestvujemo u ovoj temi i zadatom predlogu.

Da dodam,primetio sam da pojedini drugari pricaju da postoji rur kancelarija,lokaciju ne znam ali bi bilo sjajno da se upoznamo pre pripreme i samog dogadjaja,je ne zelim da dodjem tek tako na samu pripremu i tada da se upoznajem sa svima..

Ko bre normalan zavrsava poslove u kancelariji :tf:

Dogovorimo se pa se nadjemo negde u kafancetu...popijemo pivce, oplacemo Lajku i Gagarina, i dogovorimo let :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ko bre normalan zavrsava poslove u kancelariji :tf:

Dogovorimo se pa se nadjemo negde u kafancetu...popijemo pivce, oplacemo Lajku i Gagarina, i dogovorimo let :)

A ne,ja dok radim sa ozbiljnim stvarima ne pijem i nemoj da me podstices na alkohol <3 :),moze alkohol posle,ali pre nikako..Kancelarija jer ne zelim da se stvari sire ;)

Link to comment
Share on other sites

Jos jedna ideja..Da se ne bi cimali da se donacije donose licno u ruke,mozemo da otvorimo racun u jednoj od banaka cisto u ove svrhe ,nosioc racuna je krajnje nebitna stvar,bitno je da bude otvoren i da ko god zeli da ucestvuje moze da ode u najblizu ekspozituru i da uplati,nakon uplate neka napise ovde iznos para koje je uplatio i to ce se voditi ovde,sve na forumu,eto,ovo je jedna od tema koja moze da se razmatra ovde ali takodje i u rur kancelariji !.

Link to comment
Share on other sites

mene ne zanima cimanje oko pustanja balona i tako to, ja cu da dodjem sa gajbom piva i da pruzam moralnu podrsku, naravno ako dozvolite

za tebe su moj mendzi verni delijo vrata uvek otvorena sirom,pa i u mojoj kuci ;)

Ali neces imati vremena da pijes pivo,bicemo skoro non stop u pokretu :)

Edited by Astora
Link to comment
Share on other sites

ja mogu da pomognem sa nekim keshom i eventualno IT podrskom ako bi radili neki live streaming poletanja or something, ali ne mogu da obecam da cu imati vremena za sklapanje samog uredjaja

Pa ja sam planirao da se snima sklapanje,neki fazon ovog videa sto sam postovao,obavezno je snimanje samog poletanja,sto se tice leta samog pa i sletanja to ce kamera koja ce se nalaziti u samoj kutiji odraditi,bitno je da mi tu kameru,telefon ili sta cemo vec koristiti,testiramo,osiguramo i naravno pratimo gps uredjajem..Posle moze neka montaza da se uradi i da se to objavi zvanicno..

Ja ne bih unapred nista da govorim,ali verujte mi da je ovo nesto sto moze dati ogroman + klanrur community-u i samim tim se desavaju neke bitne stvari,ali oko toga otom potom,bitno je da mi sve ovo lepo pripremimo i da se na prvom mestu lepo druzimo ,ostalo ce sve ici samo po sebi.

Link to comment
Share on other sites

Ако сте озбиљни са овим, и ја сам ту. Тешко да могу да банем, али кеш могу да дам.

+

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...