Jump to content

Dishonored


Al Bundy

Recommended Posts

Imam piratsku verziju, odigrao prva tri niova cini mi se, pre svega igra je sasvim pristojna a i zanimljiva! Nisam odigrao do kraja ali prica sa pocetka je obecavajuca, a ja se nadam da cu je uskoro i zavrsiti, cim dobijem slobodnog vremena.

Da, Grafika jeste relativno cudna, imam 18 godina, meni je skroz ok, pa sad mozda vama starijim gejmerima mozda ne legne najbolje ali barem probajte, vredi...

Inace krivo mi je sto je nisam uhvatio na steam sale-u bila je svega 7-8$, tako da sacekajte summer sale i uzmite je kome se svidja, taman koliko vidim najavljen je i drugi deo! Pak kao ja skinite piratsku i probajte igru..

7.5/10 od mene

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, nekako mi je još svež "osećaj" što se tiče igre, možda i zato što su DLCovi relativno skoro izašli. Ne bik hteo da se ovako sjajan properti pretvori u još jedan eksploatisanje tipa Assassins Creed sa milion igara i spin offova, ili da krenu da menjaju grafički stil igre kako bi proširili bazu potencijalnih korisnika (o dizanju hardverske zavisnosti da i ne pričamo).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Dishonored II: Darkness of Tyvia To Be Revealed At Gamescom, Coming On Current-Gen Platforms In 2015

5uMo00I.png

 

 

According to the site’s report Dishonored 2 is in the works at Arkane Lyon, with Harvey Smith as lead. It will star a new protagonist, and although our hero (or anti-hero)’s identity ahs not been confirmed. Arkane reportedly weighed up the possibility of letitng players take the role of empress Emily Kaldwin, suggesting a later time period than the original game.

Samo rumor ali ja mislim da je to to.Videcemo.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Prekaljeno jebote :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...