Jump to content

Reprezentacija Srbije


sGF.ImmortaL89

Recommended Posts

Fora je sto ako 1 covek odlucuje to ce uvek biti 5 istih ljudi, uglavnom zbog nekog drugarstva a ne zbog toga sto su to zaista trenutno najbolji igraci kod nas.

Ako uopste bude bilo sta od svega ovoga...

Pa taj jedan covek je najbolji i kao sto je andre rekao iznad , ukoliko neko misli da moze bolje , neka pokusa :)

^.^

Link to comment
Share on other sites

Fora je sto ako 1 covek odlucuje to ce uvek biti 5 istih ljudi, uglavnom zbog nekog drugarstva a ne zbog toga sto su to zaista trenutno najbolji igraci kod nas.

Ako uopste bude bilo sta od svega ovoga...

Druze, taj jedan je najbolji u Srbiji, a ako se on pita, normalno da ne bi uzeo neke nubove u timu, nego likove sa kojima je vec igrao, lol.

Link to comment
Share on other sites

Da budem iskren, razmisljao sam da li da se samo povucem i ostavim vas da uzivate u vasoj tupoci ali licnost mi to ne dozvoljava pa cu vam pomoci...

Kao prvo dota je timska igra u kojoj ucestvuje 5 ljudi i postoje mnogobrojni primeri da 1 lasta ne cini prolece...

Kao drugo, nisam rekao da je neko najbolji ili ne, samo zelim da vam objasnim kako se kod nas nazalost sve radi po babu i po stricevima a ne onako kako treba.

Primer: Gogi sastavlja ekipu, a NN je njegov dobar drugar. Logicno da ce pre uzeti njega i ako je mozda on losiji igrac od NN2 cisto eto zbog tog drugarstva koje imaju ili da ne ispadne posle "eee sta smo sve prosli zajedno a ti izabrao onog klinca umesto mene...

  • Upvote (+1) 1

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

#1 iskreno sumnjam da bi gogi izabrao nekoga sa kim ne zeli da igra (aka NN osobu koja mu je ortak) u smislu da misli da nije dovoljno dobar, posto ga, verujem, bolje poznajem od vecine ljudi sa kojima komuniciram putem ovog foruma :)

#2 covek je sigurno najiskusniji od svih igraca u Srbiji, ali sto toma kaze pitao se uvek BAJA koji sada trenutno ne igra dotu niti ima zelju da igra - barem koliko ja znam

#3 lepo sam rekao da Gogi, ako zeli, skupi ekipu a ko god misli da treba da igra umesto njih ili da je bolji slobodno moze da igra vs njih ili da eto pita da igra sa njima ili sta god pozeli, samo govorim ono sto su najrealnije opcije i najperspektivnije

#4 o babama stricevima vezama i cemu god, nema potrebe ni pricati o tome mislim iskreno retardirano je iako znam sta si hteo da kazes, ali preuvelicavas i pritom izbacujes ono sto sam rekao iz konteksta. nisam rekao icice gordan +4 ( prvo ko sam ja da uopste odlucujem a drugo mozda gordan i nece da se bavi time O_O )

#5 o tome doziveli smo ovo doziveli smo ono naravno da cemo ici ovamo iako nisi upalio dotu 6 meseci - smesno mi je posto sam i ja svasta doziveo sa ekipom ciji sam deo bio, pa gle ironije vise ne igram sa njima :D nema veze sa drugarstvom i nikada i nije imalo.

#6 toxi ako mislis da sam nesto lose rekao, slobodno mi daj svoje misljenje da te razuverim ;) u jerkovicu sam ziveo kad se nisi rodio <33

Edited by ANdre~
Link to comment
Share on other sites

Evo sada posto sam prozvan da razjasnim 2 stvari, prvo: baja je imao veze sa reprezentacijom na prvom prime nationsu kada niko drugi nije hteo ni da je prijavi, na ostale 2 su kapiteni bili SilentCat i Buktop, a sto se tice wcg-a, na wcg ne ide "reprezentacija" vec imaju kvalifikacije ako ih uopste bude bilo na kojima ekipa koja osvoji ide i tu se dalja rasprava zavrsava, to sto je decko koji je otvorio temu zeleo da mozda Srbiju predstavlja 5 najboljih igraca u ovom trenutku, lepo od njega ali od toga nema nista, makar je to moje misljenje. Poz za juznu Srbiju o/

P.S. Andre preterano seres! <3

Edited by MareBg

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...