Jump to content

Reprezentacija Srbije


sGF.ImmortaL89

Recommended Posts

Dragi moji dotaholicari,

polako nam se priblizava WCG, sto izaziva sledece pitanje: Ko ce predstavljati Srbiju na WCG-u?

U proteklih par meseci bilo je dosta jakih ekipa, neke su se raspale dok su druge ostale, pa bih voleo da uz vasu pomoc sastavimo "idealnu" ekipu koja bi mogla da se takmici na svetskom nivou!

Solo mid:

Hardlane/solo:

Hard carry/tripple:

Support:

Support/wood:

Pocecu prvo sa, po mom misljenju, najacim rosterom:

Solo mid: Grizine

Hardlane/solo: petricko

Hard carry/tripple: g0g1

Support: Baja

Support/wood: Buktop

Pretpostavljam da su vam gore spomenuta imena vec poznata, osim mozda petricka. On se,po mom misljenju, odlicno pokazao kao solidan hardlane igrac i uz malo vezbe mogao bi da se takmici protiv evropske elite!

Postoji jos jedna kombinacija koja bi mogla daleko da stigne, a ona glasi:

Solo mid: Phanny

Hardlane/solo: Tzar

Hard carry/tripple: Krastavac

Support: Matori

Support/wood: Malina

Vecina ekipse se sastoji od starog 25cm-a i mislim da bi se krastavac odlicno uklopio sa njima! Malina, igrac NIP-a igra dobrog support/junglera i vidi se da ima smisla za igru. Ova ekipa takodje ima dosta potencijala, mogla bi cak i da se poredi sa prvom koju sam naglasio, ali WCG je dosta ozbiljan Event i mislim da iskustvo igra jako veliku ulogu, tako da se ipak drzim moje prve ekipe.

Naravno, tu ima jos dobrih igraca old schoolera i "mlade" nade kao sto su andre, silentcat, timezor, x1peQ, micko, civava, luci, toxi, pstm,..

Evo to su vam moja licna misljenja, podelite vasa, i mozda uspemo da sastavimo i motivisemo najpopularniju ekipu koja ce ostvariti zadovoljavajuce rezultate!

Link to comment
Share on other sites

Hvala druze na pohvalama, ali iskreno ima mnogo boljih igraca, ne mozes tako na osnovu jednog gejma prosudjivati (koji sam stendinovao za n1p, Andre je igrao ceo turnir).

Druga stvar, nezahvalno je ovako odredjivati reprezentaciju, mnogo je bolje kad se ti igraci sami organizuju i povezu, kako njima odgovara.

P.S Jovo ne budi ljubomoran sto te niko ne spominje :p

Link to comment
Share on other sites

Solo mid: Mare

Hardlane/solo: TickePa

Hard carry/tripple: GordaN

Support: Intru

Support/wood: Zeka

ispustio si Opijuma u toj prici :D

ekipa LK pojacana Markom Tomicem i 3l rakije izaziva istu tu repku na bo9 pa ko pobedi viktor seljak. OK?

p.s. OMGOMGOMGOGMGOMMGOMG IMAMA WARN OVDE HHAHAHAAHHAAHAHAHAHA KAO NA DL-u :DDDD

kako je na vasem kraju Tomo i Jovane?

Edited by Rambe
Link to comment
Share on other sites

ispustio si Opijuma u toj prici :D

ekipa LK pojacana Markom Tomicem i 3l rakije izaziva istu tu repku na bo9 pa ko pobedi viktor seljak. OK?

p.s. OMGOMGOMGOGMGOMMGOMG IMAMA WARN OVDE HHAHAHAAHHAAHAHAHAHA KAO NA DL-u :DDDD

kako je na vasem kraju Tomo i Jovane?

A Baju? :D

imho, looser990 aka Rambe aka MAXA hardlane batrider, ne moz omane, eventualno standin za poziciju Matori bounty.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...