Jump to content

Dragon Age 3


Bof

Recommended Posts

doduse ima preko ukrajinskog origina valjda za 20 evra

 

ali kako god, dobra im ta zastita

 

ako neko slucajno igra neka baci neke konkretne utiske

Sinoc sam u poslednjem trenutku naletio na reddit topic sa ovom informacijom i pazario igru za 20e, sve je proslo bez problema. Stigao sam samo prologue da odigram, a javljam se sa vise utisaka kad malo dublje zadjem u igru.

76561198014709800.png

Link to comment
Share on other sites

Sa RIN foruma:

 

kevinyang:
Yes,Finally we cracked 64 bit version of Denuvo protection.
But We still have some work to do before we release a crack for public.
We need to collect enough different models of CPU information in the next few days and maybe our first crack of DAI will release later this week.
But I'm not very sure.
Link to comment
Share on other sites

The test crack I sent to @machine4578 can only work on 3 different Cpus.

We have made a new test crack which is working on 50 differernt cpus and we test it with 100 members in our 3DM forum.

The result is not very optimistic,only 2/3 of the 100 computers can run the game with our new test crack.

All the AMD Cpus is not working.So we still have much work to do before we release a crack for public.

Link to comment
Share on other sites

Kaze ovako, sa RIN foruma. Ovaj Kevinyang. Post od danas.

 


I think our crack will be working with the update even they use a new version of Denuvo to protect the updated .exe.
I will check it when the official patch out.
But i think our crack will be working only with the update files i upload.

More than 30,000 people send us the cpu data,and we are still adding more cpu compatibility to our crack.
It will take several days.So i think we will release our fisrt crack for DA:I this weekend.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Ja krenuo, posle pacenja sa krekom, igram jedno 5 sati vec. I nekako me smara. Nemam pojma otisao sam u onaj Hinterland (ili kako god da se zove). I nekako postane jebeno monotono. Glavna prica je nekako meh, sporedne price su prilicnu glupe, fight je jako jako jednolican.

 

Ono sto me najvise zivcira je sto se na nekim mestima respawnuju mobovi (templari i mageovi), I dodatno dodaje utisak smoru. Barem meni.

 

Jebo ti tu igru koja mora stalno da respawnuje monstere,

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam igrao vise od 5 sati.. i bio sam u istom tripu u tom Hinterlandsu. Udjes, i odjednom te igra zabombarduje svakakvim govnima, bukvalno POLA kvestova je MMO fazon (skupi nesto, ubij nesto, idi negde, otkrij nesto) i to jako smara.

 

S druge strane, mnogo bolji nacin je da se igra tako sto shetash levo desno, malo hinterlands, par nivoa, pa onda malo main quest, pa ma druga zona malo i tako ukrug. Tada je lakse.

 

Igra je ogromna, i prelepa, bas je uzivanje za graphics whore-ove...  i zone su prilicno razlicite (barem ove 3,4 u koje sam zagazio).

 

 

 

I dalje najslabija karika cele igre je jebeni interfejs i kontrole. Defaultni action mod  radi dobro, ali onda sam skroz u tripu... vodim svog lika, ostali idu po automatiznu i skroz gubim taj momenat taktike koji je imao dragon age 1 na primer. Dok kad prebacim u tactical kameru... ozrachim se u sekundi sa sve crosshairom na zemlji onako konzolaski, nezgrapno za bilo sta, ne moze da se odzumirava lepo pod uglom, nego valjda zbog konzolaskog fpsa ima bas jadne uglove za sagledavanje svega. 

 

Sve u svemu, nastavicu da je igram, ali ove kontrole... jebem mater onom koje smislio ovo.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

ja posle ove igre ne mogu vise ama bas nista dobro od Biowarea da ocekujem.Kako su se samo usudili da izbace ovaj nesrecni port.I ja sam isto tako igrao par sati i u onom Hinterlandsu se smoris,sto zbog samih questova, sto zbog retardiranog minimapa.Ovaj njihov rpg sistem nije ni prismrdeti DA1.Skillovi su retardirani i imas osecaj ko da mlataras oruzjem i stiskas lmb sve vreme.I sta je bilo sa onim armorima?Jebena 2 dela armora i to je to?Igra po meni zasluzuje ocenu 7 ili 7.5 .

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Definitivno mi je postalo mnogo zanimljivije kada sam izasao iz Hinterlanda. To je znaci najbitniji tip ako zeli neko da uziva u igri. Izadjite iz tog dosadnog ogromnog dela as soon as possible. Znaci uraditi sta se uraditi mora i tutanj. Jako jako smaraju glupavi kvestovi tamo.

 

Kakav li su fail napravili sto uopste napravili main quest line da te vodi tamo tako rano, zju zju zju.

 

 

Ja sam stigao do dela kada treba da ubijes Dutchess (mnogo kasnije). Tu ima jedan quest u kome tumaras po zamku i trazis neke papire, i to traje satima. To je bukvalno najveci fail u igri do sada.

 

I onda fight sa Dutchess, ono sto je najgore je sto ne mozes party da promenis, niti mozes da replenishujes potione, a ona nenormalno kara, ja sam usnimio sa svima polu polupanim, u partiju gde imam 3 mage-a i jednog fightera, i jebala mi je kevu jedno 5 puta. Cak sam smanjio i dificulty na casual i dalje me kara.

Sto je najcrnje sad ako uloadujem neki save od pre pocetka misije i pametnije odaberem party, moram ponovo smaracke questove da radim. Uf.

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

ja posle ove igre ne mogu vise ama bas nista dobro od Biowarea da ocekujem.Kako su se samo usudili da izbace ovaj nesrecni port.I ja sam isto tako igrao par sati i u onom Hinterlandsu se smoris,sto zbog samih questova, sto zbog retardiranog minimapa.Ovaj njihov rpg sistem nije ni prismrdeti DA1.Skillovi su retardirani i imas osecaj ko da mlataras oruzjem i stiskas lmb sve vreme.I sta je bilo sa onim armorima?Jebena 2 dela armora i to je to?Igra po meni zasluzuje ocenu 7 ili 7.5 .

 

7 ili 7,5 je sasvim odlična ocena za jednu igru, što se ne slaže sa negativnim komentarima koje si naređao pre te ocene. 

Edited by Савовски
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...