Jump to content

Matrix Lan turnir vol. 2


Xeqtor

Recommended Posts

MATRIX GAMING Turnir vol. 2

- Turnir se igra na EU West

- Turnir ce se odrzati u Matrixu u Novom Sadu (ne online nego Lan mode :D)

- Prijave su do 24-og Oktobra 2012

- Uplate su do 26-og Oktobra 2012

- Turnir ce se odrzati u nedelju 28-og Oktobra 2012

- mapa Map : Summoners Rift (Winter or Summer)

- Pickmode : Tournament Draft

Format Turnira

- Broj slotova: 16 "first come first serve" iliti prvih 16 ekipe koje se prijave igraju sem ukoliko bude ekstremno velika zainteresovanost prosiricemo na 32 ekipe

- Igrace se prvo group sistem 4 grupe po 4 ekipe odakle napreduju prve 2 i dalje se igra cetvrtfinale, polufinale etc...

- Finale se igra BO3 na 2 dobijene

UCESCE I NAGRADE

Ucesce po ekipi iznosice 3000 dinara gde ce

nagrade biti rasporedjene otprilike u odnosu

1 mesto 60%

2 mesto 25% + robne nagrade (gaming mouse-evi)

3 mesto 15% + robne nagrade (mouse pad-ovi)

Plus sto cemo kontaktirati Riot da isprati turnir sa nagradama u nekom RP-u i skinovima ako je moguce..

Sav novac ce ici u nagradni fond, igraonica nece uzeti ni dinar :D Prvenstveno jer zelimo da sto vise popularizujemo LoL i da pokusamo da ozivimo kompetitive LoL scenu kod nas...

PRAVILA TURNIRA

Ismevanje protivnika, a i svojih igraca je zabranjeno

Ragequit može dovesti vašu ekipu do izbacivanja sa turnira

Vredanje organizatora turnira takode može dovesti vašu ekipu do izbacivanja sa turnira

FAQ

Šta ako našem igracu dropuje net?

-Kada igracu dropuje net, igra se nastavlja. On treba da se vrati u igru što pre i da nastavi istu.

Format Prijave

Ime tima: xxx

Tag tima: xxx

LOL Summoner name svih igraca(minimum 5): Igrac 1,Igrac 2,Igrac 3, Igrac 4...

Svaki tim moze da rezervise mesto na turniru unapred ali ce biti obrisan sa spiska ucesnika ukoliko uplata ne prodje do odgovarajuceg datuma

UPLATNICA

Uplatilac : Vase IME i PREZIME

Primalac : Matrix Gaming

Svrha uplate : League of Legends Turnir

Iznos : 3,000 din

Račun : 265 201031000591855

Poslednji rok za uplatu je 26-i Oktobar kako bi prosle sve uplate...

Nakon uplate sliku uplatnice poslati na nedimovicn@hotmail.rs

Kontakt telefon - 063 867 40 40 Nemanja

Prijavljene ekipe :

1. Matrix Gaming

2. Kum Gaming

3. 25 Cm

4. Cheapelo

5.

6. Dodji vamo bre

7. Touch my monkey

8. File i drugari

9.

10. Wow gaming

11.

12.

13.NS6

14. Deadnoise

15. Tonbe

16. GoFrag

17. West East Elite

18. Gangam Style

19. White Whales

20. Slovakia Gaming EU

Edited by Xeqtor
Link to comment
Share on other sites

Steta sto se odrzava na West serveru , koliko ja znam vise nas je na eastu , i iz pouzdanih izvora znam da riot nece da sponzorise balkanske turnire osim ako se ne odrzava na eastu jer time navlace igrace da igraju tamo.

Slazem se, bolje je da se igra na EUNE, sve Balkanske lige i online turniri se igraju na East-u.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Evo updateovana lista ko se za sada prijavio a ima jos dosta vremena do 28-og da se prijavi bar jos toliko ekipa... Znam da ce biti minimum jos 3 ekipe iz NS-a (neki nasi lokalni fanboy klinci) samo polako :D Inace nisam napisao Pandinu ekipu jer ne znam ime :P A ne znam ni da li Panta macketina hoce da mu ostavim slot, na vol.1 smo ih pustili da uzmu 3-ce mesto da se nebi vratili tuzni u Smederevo !!!! :D

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Evo updateovana lista ko se za sada prijavio a ima jos dosta vremena do 28-og da se prijavi bar jos toliko ekipa... Znam da ce biti minimum jos 3 ekipe iz NS-a (neki nasi lokalni fanboy klinci) samo polako :D Inace nisam napisao Pandinu ekipu jer ne znam ime :P A ne znam ni da li Panta macketina hoce da mu ostavim slot, na vol.1 smo ih pustili da uzmu 3-ce mesto da se nebi vratili tuzni u Smederevo !!!! :D

sto se mene tice za 3-ce mesto nije problem :D ,a za 1-vo i 2-go je vec pitanje ,samo da operemo ovaj kum gejming i nadam se da ce biti kasnije lako :D ,Bojaoneqm
Link to comment
Share on other sites

Evo updateovana lista ko se za sada prijavio a ima jos dosta vremena do 28-og da se prijavi bar jos toliko ekipa... Znam da ce biti minimum jos 3 ekipe iz NS-a (neki nasi lokalni fanboy klinci) samo polako :D Inace nisam napisao Pandinu ekipu jer ne znam ime :P A ne znam ni da li Panta macketina hoce da mu ostavim slot, na vol.1 smo ih pustili da uzmu 3-ce mesto da se nebi vratili tuzni u Smederevo !!!! :D

to jeste :( 2h smo putovali :D

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...