Jump to content

PITANJE


juricM

Recommended Posts

ma ne kazem ja da treba neko da predje da igra cs:go, boli me bas kara nek svi batale kompove i nek idu da igraju basket i imaju zivot normalan, nego me smaraju likovi koji pljuju ono sto nisu ni probali...

Eto ja srecan sto sam bar u necemu imao uticaja na tebe <3 hahha salim se

sto se tice ovog turnira i komentara ZOOM-a, jesi ti decko na drogama? Postoje ljudi koji oce da igraju CSGO ozbiljno i da odu negde a sa 1.6 najdalje gde mogu da se pokazu jeste Novi Sad-Nis-Beograd, osim toga kako bilo koja ekipa da vezba kad je 99% stranaca preslo na CS:GO sa kim da treniraju taj jebeni 1.6... Ne pljujte igricu jer ce jedan dio vas koji sada to pricati promeniti misljenje u roku od mesec dana kad sagleda cinjenice i rese problem u svojoj glavi da je vreme za nesto novo, a druga koja ipak ne uspe da resi taj problem bice retired icice na basket, fudbal...

Zasto CS:GO iz mog pogleda:

-Ujedinjuje scene sa 3 igrice(CoD4, CS:S, 1.6)

-Samim tim, dobijamo vise ekipa na turnirima i ako bog da pa da kod nas neko uspe da se probije i dovuce nam sponzore

-Igrica i nije toliko losa samo treba vremena da se privikne na istu, kada se prelazilo sa 1.5 na 1.6 isto su svi plakali kako ne zele novosti i kovali tu verziju u zvezde

-Zato sto ce svaciji trud doci do izrazaja, koliko igras i vezbas takav plasman imas, na 1.6 smo imali neki zacarani krug od par ekipa koji su se skoro telepatski povezali i tesko je bilo uci u isti

-Nove stvari, 85% ljudi koji su igrali 1.6 par godina su preko raznih tutorijala, POV demoa saznali sve sto im treba, ovako svakim danom otkrivamo neke nove stvari i to igricu cini zanimljivom, 1.6 je vise postao monoton, DM-pracc-DM

Mislim da sam naveo dovoljno razloga zasto bi trebalo pokusati igrati tu igricu, jer mi drugog izbora nemamo, dosta ljudi ce ili je izgubilo motivaciju samim stim sto su takmicenja poput ESWC, WCG etc prekrizili 1.6 sa spiska, a taj 1.6 mozemo forsirati koliko hocemo ali kad tad ce svima doci iz guzice u glavu i onda ce biti kasno opet ce stvoriti taj zacarani krug kojem se nece moci pristupiti sto se ranije krene igrati, svima bolje.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Mnogo ste se udaljili od teme.Sere mi se od likova koji igraju CS:GO samo zato što su "kul pro igrači" prešli pa sad i svi mi moramo da igramo to kako bi i mi bili kul!Ako vam se igra CS 1.6 igrajte, ako vam se igra CS:GO igrajte, CS 1.6 će uvek imati igrače ma koliki god debili budu igrali tu igricu.Eto problem rešen, ajd' sad se vratite na prvobitno pitanje ;)

Edited by Aleksandar.
  • Upvote (+1) 1

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Nemam nista protiv igrice, imam protiv toga sto nosi counter-strike u svom imenu.

+1

Samo napred sa turnirom, ocekuj bar 2 ekipe oz Nis-a. I dokle god se budu organizovali cs1.6 turniri u Srbiji bice ekipa koje ce da igraju. Ja trenutno ne znam ni jednu go ekipu iz Srbije, tako da na tvom mestu ne bih ni razmisljao o pravljenju turnira.

~~~

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...