Jump to content

PITANJE


juricM

Recommended Posts

jer je to sve jedan jebeni marketinski trik izmedju Valve-a i vodecih kompanija u IT industriji da bi ljudi kupovali komponente dovoljne za igranje njihove zahtevne igre.

ovo prosto ne pije vodu.

njima seva patka što mi ovde nećemo moći da se skrpimo za nove komponente, kao što seva patka svim kompanijama koje prave igrice da li su zemlje drugog sveta u mogućnosti da ih igraju.

oni naprave igricu, što je detaljnija to su potrebne bolje performanske kompa, i to je to. njihovo primarno tržište su razvijene zemlje prvog sveta, koje imaju najviše para, pa samim tim mogu da kupe njihovu igricu a mogu i da kupe nove kompenente svako malo, jer su igrice sve zahtevnije i zahtevnije.

a i kod nas broj ljudi koji će uzeti nove komponente samo da bi mogli da igraju cs:go je mizeran.

Link to comment
Share on other sites

Ti bi mogao da upgrejdujes komp da ti ne zabada dota svaki put kad bacis hook :D

hahaha ne seri profesionalni sam bacac kuke

ovo prosto ne pije vodu.

njima seva patka što mi ovde nećemo moći da se skrpimo za nove komponente, kao što seva patka svim kompanijama koje prave igrice da li su zemlje drugog sveta u mogućnosti da ih igraju.

oni naprave igricu, što je detaljnija to su potrebne bolje performanske kompa, i to je to. njihovo primarno tržište su razvijene zemlje prvog sveta, koje imaju najviše para, pa samim tim mogu da kupe njihovu igricu a mogu i da kupe nove kompenente svako malo, jer su igrice sve zahtevnije i zahtevnije.

a i kod nas broj ljudi koji će uzeti nove komponente samo da bi mogli da igraju cs:go je mizeran.

Mislis da ih zabole patka za jedan ogroman komjuniti koji ima ova drevna igra koji broji milione igraca? pa svaki iole igrac ce da kupi komp ili klinac samo da bi mogao da igra cs , dal to bio 1.6 iil cs:go svejedno je , niko nije govorio o Srbiji kao trzistu ovde nemaju ljudi da kupe jogurt uz kiflu a kamoli da pazare dobar komp.

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Mislis da ih zabole patka za jedan ogroman komjuniti koji ima ova drevna igra koji broji milione igraca? pa svaki iole igrac ce da kupi komp ili klinac samo da bi mogao da igra cs , dal to bio 1.6 iil cs:go svejedno je , niko nije govorio o Srbiji kao trzistu ovde nemaju ljudi da kupe jogurt uz kiflu a kamoli da pazare dobar komp.

pa ako ih ne boli kurac za ogroman komjuniti zašto bi bili u talu sa hardver kompanijama, i potencijalno izgubili gomilu ljudi iz tog komjunitija, time što su napravili prezahtevnu igricu samo da bi ljudi kupili nove komponente ?

Link to comment
Share on other sites

Proto a sta mislis zbog cega su pravili novu igricu i utalili se sa kompanijama koje prave hardver? Pazi kada im je lakse da naprave novi komjuniti sa ljudima koje ta igra zanima i koji ce kupiti nove racunare i koji ce uspeti u narednih 4-5 godina. Od trenutnog komjunitija oni nemaju nista.

Zato svi odma da krenete da sirite po Srbiji kako je CS 1.6 umro i kako je nova fora da se igra CS GOvno. Da se otvori topic ovde ko je kupio kakvu masinu i da se vide koje su performanse za CS GOvno. Siguran sam da ce biti mesta za sve to.

Ostavite ljude koji zele da igraju CS 1.6 na miru i lepo otvorite svoj topic i organizujte turnire tamo. Svi zele mnogo uspeha poklonicima nove igre, ostavite CS 1.6 jer ima dosta ljudi u Srbiji koji zele da ga igraju. Uostalom ovde su ljudi koje zanima CS 1.6 i koji to igraju. Zovite nekoga da otvori novu sekciju.

Link to comment
Share on other sites

Ostavite ljude koji zele da igraju CS 1.6 na miru i lepo otvorite svoj topic i organizujte turnire tamo. Svi zele mnogo uspeha poklonicima nove igre, ostavite CS 1.6 jer ima dosta ljudi u Srbiji koji zele da ga igraju. Uostalom ovde su ljudi koje zanima CS 1.6 i koji to igraju. Zovite nekoga da otvori novu sekciju.

Ne znam sta si hteo da kazes sa ovim, ali ja sam kao prvo ovo pitanje postavio jer hocu da napravim turnir u cs-u a ne u cs:go... Mozda sam malo priglup ali ni ti nisi bio bas jasan sa ovim.

Link to comment
Share on other sites

Neka igra ko sta hoce ali je ovo deo za igrace koje zanima igra CS 1.6. Koga god zanima igra CS GO , neka zamoli administratore.

Ne kapiram mnoge od Vas. Cemu potencirate CS GO? To je igra vase mladosti? To je igra u koj ste dobri? To je igra koju igrate zadnjih 10 godina? U cemu je poneta?

Ja sam betu dobio u onom prvom talasu jer sa CS-a nisam se izlogovao oko 10 dana i dobio sam to. Igrao sam da vidim sta je i dosta je 4 sata. Super je sve to i odlicno je, ali mene to ne zanima. Vi ste se nasli u toj igri? Ajde objasnite drugima kako!

Juricu rekao sam ti da ne mozes da pravis RIP turnir igre koja ce i dalje da se igra i ne mozes da je proglasis mrtvom. Nista drugo. Bilo bi mi drago da se organizuje turnir u tom CS GO. Kazem samo da ako ima zainteresovanih ljudi, trebaju administratori da se zamole za novu sekciju koja bi obradjivala tematiku CS GO igre, jer je ovde rec o CS 1.6 i ljudi ovde dolaze zbog CS 1.6.

Edited by Parlament ZOOM
Link to comment
Share on other sites

Covece ja pravim oprostajni turnir, jer ja vise necu praviti cs turnire ne znam sta tu nije jasno?! a da se cs ne igra i ne vezba to je cinjenica, ja prvi necu igrati csgo,a da li cu praviti turnire to sad ne znam.

A posto sam jedini koji ih pravi u srbiji, tj jedan od malobrojnih da tako kazem, verovatno ni njih vise nece biti.

Link to comment
Share on other sites

Covece ja cu napraviti posle tog turnira jos jedan! Posle tog turnira ce napraviti Paja jos jedan! I samim time nije oprostajni. Ova igrica se igrala i pre 2 godine kada nije bilo vasih turnira?

Razumete li da Srbija nije Beograd? Razumete li da samo u BG dodje preko 20 ekipa na turnir? Kapiras li ti i SVI OSTALI, zbog cega je tako?

Nemoj da se vredjas, ne mislim ja nista lose tebi i tome sta organizujes. Postoje 2 stavke:

1. Napravicemo jos 1000 turnira u CS 1.6 i ne moze da se pravi "oprostajni turnir", jer niko odavde nije CS 1.6 i doci ce novi klinci koji ce da ga igraju i dolaziti na turnire

2. Turnir u Beogradu moze da se napravi veoma lako, jer te iste ekipe iz BG ne idu na druge turnire, jer im nisu pod nosom.

Koliko puta je fejlovao nas Novi Sad?

Gde su ekipe u Nisu?

Sta je sa ostalim gradovima?

Ali sve te ekipe kada dodju na turnir u BG vi ih izjebete, napravite budale od njih.

Zasto svi zaboravljaju ko pravi turnire? Organizatori? NE!

Ekipe koje se prijave prave jedan turnir!

@Juricu, postujem ja tebe i sve to sto radis. Shvati da postoje veci problemi, koji su tu prisutni godinama i ti nemas nista sa time. Svaka tebi cast sinko, ali nemoj praviti oprostaj od necega sto nisi ni napravio ( ljudi ce i dalje da igraju CS 1.6 turnire).

Svako dobro svima koji igraju CS GO!

Edited by Parlament ZOOM
Link to comment
Share on other sites

nije mi jasno samo kako mozete da kazete da je igra govno, kad niste igru igrali duze od 2 sata... neki nemaju ni 2 sata igranja... ali znam sta ce sad da usledi... JA NECU DA IGRAM TO GOVNO!!! NECU DA BACAM PAREEE!!!! TO CS:GOVNO? NIKAD!!! itd... ne kazem da je igra bolja ili ista kao 1.6, ali igriva je i zanimljiva kad se naviknes... ako su mogli svi igraci bolji u svetu da predju na cs:go sto ne bi mogli i mi, sta imamo srpske hitone? koji su isli na turove po svetu da ih tovari ko kako stigne, i sad oni daju neko svoje strucno misljenje koja je igra losa ZLOL,shvatite ljudi da sve ljude na svetu boli kurac za nas jer smo NISTA i NIKO na svetskoj sceni!!! Ja sam isto tako niko i nista, jos gori sam jer me svi tovare i domaci i strani nemam skill, al me nerviraju ljudi koji pljuju igru, a videli su je samo na yt, dok na stimu imaju 0hr... druga stvar imam komp koji jedva izvuce na 1.6 100 fps, pa mi cs:go radi solidno... 90 mi je fps... jeste da na cs go moze fps da ide do 300, ali nema razlike izmedju 100 i 300fps-a dok je ogromna razlika izmedju 30 i 100... tako da te price da ljudi u srbiji nemaju kompove za cs go pada u vodu... na kraju krajeva koliko sam ja razumeo to je juretov poslednji tur, vama ako se igra 1.6 pravite... ima toliko igraonica u srbiji :)))

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

nije mi jasno samo kako mozete da kazete da je igra govno, kad niste igru igrali duze od 2 sata... neki nemaju ni 2 sata igranja... ali znam sta ce sad da usledi... JA NECU DA IGRAM TO GOVNO!!! NECU DA BACAM PAREEE!!!! TO CS:GOVNO? NIKAD!!! itd... ne kazem da je igra bolja ili ista kao 1.6, ali igriva je i zanimljiva kad se naviknes... ako su mogli svi igraci bolji u svetu da predju na cs:go sto ne bi mogli i mi, sta imamo srpske hitone? koji su isli na turove po svetu da ih tovari ko kako stigne, i sad oni daju neko svoje strucno misljenje koja je igra losa ZLOL,shvatite ljudi da sve ljude na svetu boli kurac za nas jer smo NISTA i NIKO na svetskoj sceni!!! Ja sam isto tako niko i nista, jos gori sam jer me svi tovare i domaci i strani nemam skill, al me nerviraju ljudi koji pljuju igru, a videli su je samo na yt, dok na stimu imaju 0hr... druga stvar imam komp koji jedva izvuce na 1.6 100 fps, pa mi cs:go radi solidno... 90 mi je fps... jeste da na cs go moze fps da ide do 300, ali nema razlike izmedju 100 i 300fps-a dok je ogromna razlika izmedju 30 i 100... tako da te price da ljudi u srbiji nemaju kompove za cs go pada u vodu... na kraju krajeva koliko sam ja razumeo to je juretov poslednji tur, vama ako se igra 1.6 pravite... ima toliko igraonica u srbiji :)))

Sta da ti kazem, Cici, igra je odlicna, zato se smanjuje peak iz dana u dan. Nije lose, juce imala samo 20k manje od mrtvog cs-a (kad kazem cs, mislim na 1.6, fala bogu). :tf:

Link to comment
Share on other sites

Sta da ti kazem, Cici, igra je odlicna, zato se smanjuje peak iz dana u dan. Nije lose, juce imala samo 20k manje od mrtvog cs-a (kad kazem cs, mislim na 1.6, fala bogu). :tf:

ma ne kazem ja da treba neko da predje da igra cs:go, boli me bas kara nek svi batale kompove i nek idu da igraju basket i imaju zivot normalan, nego me smaraju likovi koji pljuju ono sto nisu ni probali...

Edited by mak1.

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

Proto a sta mislis zbog cega su pravili novu igricu i utalili se sa kompanijama koje prave hardver? Pazi kada im je lakse da naprave novi komjuniti sa ljudima koje ta igra zanima i koji ce kupiti nove racunare i koji ce uspeti u narednih 4-5 godina. Od trenutnog komjunitija oni nemaju nista.

isto ovo možeš da kažeš za bilo koju igricu ?

zašto je arena napravila gw2 ? po ovoj logici, napravili su samo igircu koja je zahtevnija od prve, ne jer je bio potreban napredak i jer oni žele da idu u korak s vremenom i ostalim kompanijama, nego da bi orobili ljude za nov hardver.

i isto se može primeniti za apsolutno svaku novu igricu. tako da ta priča o talu pada u vodu. i naravno da su napravili novu igricu koja će da ima nov komjuniti, i naravno da će da dignu ruke od 1.6 komjunitija koji želi apsolutno identičnu igru da igra do kraja života, bez ikakvih izmena i osveženja. pa da si ne znam koliko posvećen, smoriće te.

Zato svi odma da krenete da sirite po Srbiji kako je CS 1.6 umro i kako je nova fora da se igra CS GOvno. Da se otvori topic ovde ko je kupio kakvu masinu i da se vide koje su performanse za CS GOvno. Siguran sam da ce biti mesta za sve to.

Ostavite ljude koji zele da igraju CS 1.6 na miru i lepo otvorite svoj topic i organizujte turnire tamo. Svi zele mnogo uspeha poklonicima nove igre, ostavite CS 1.6 jer ima dosta ljudi u Srbiji koji zele da ga igraju. Uostalom ovde su ljudi koje zanima CS 1.6 i koji to igraju. Zovite nekoga da otvori novu sekciju.

iskreno, vas niko nigde ne tera da pređete na go, niti je to rekao. ja sam predvideo smrt 1.6, jer su to objektivne okolnosti. ne treba biti lumen pa da to shvatiš, samo treba videti koliko velikih turnira ga dropuje. i to je sve što je rečeno. "kampanja" pljuvanja protiv go-a koja se ovde vodi je mnogo veća od one koja govori ljudima da pređu na go, i da ne sude o igrici dok je ne igraju više. već je u više navrata ovde rečeno da ljudi posle svega par sati, ako i toliko govore da je igrica govno. okej, to je legitimno mišljenje, i NIKO ovde nikoga ne tera da pređe na go, ko želi nek pređe, ko ne želi slobodno nek nastavi 1.6 da igra.

ovaj topik nije oproštajni turnir od 1.6 kantera. to čak nigde nije ni napisano u prvom postu. ovo je JURIĆEV oproštajni turnir od kantera. ja stvarno ne znam odakle su ljudi izvukli da je ovo opraštanje od 1.6 kantera i turnira ?! ali u svakom slučajnu ste svi iskoritili priliku da pljunete go, iako ova tema nije o tome. tako da nismo mi koji želimo da igramo go od ovog topika napravili go topik, nego ljudi koji igraju 1.6 kanter. a i uz to, pročitaj opis ovog podforuma. i više je nego legitimno da se ovakvi topici nalaze ovde.

Ne kapiram mnoge od Vas. Cemu potencirate CS GO? To je igra vase mladosti? To je igra u koj ste dobri? To je igra koju igrate zadnjih 10 godina? U cemu je poneta?

ne potencira se ovde go, koliko se potencira da je on sranje. možda nas troje ili četvoro ovde je otvoreno napisalo da je go u stvari dobra igrica, koja nam se dopada. u tome je poenta, to je igrica koja nam se dopada. ne mora da bude igrica našeg života da bismo je igrali. dakle, ako se nama dopada igrica, mi ćemo da je igramo. ako se vama ne dopada igrica, onda je vi ne igrate. a ne da je pljujete na sva zvona. time odvlačite ljude koji žele da je probaju, ali kad vide ovoliko malicioznih komentara, naravno da neće. prosto, ako volite svoju igricu, zašto je toliko potrebno da mrzite drugu ?

Sta da ti kazem, Cici, igra je odlicna, zato se smanjuje peak iz dana u dan. Nije lose, juce imala samo 20k manje od mrtvog cs-a (kad kazem cs, mislim na 1.6, fala bogu). :tf:

ne znam da li je ceo post trol, al ipak da odgovorim. pogrešno je meriti koliko je neka igra dobra, i predviđati njenu budućnost po tome koliko igraća je najvise online u kom danu. tipa, video sam na hltvu da likovi pričaju da je go fejl, jer likovi koji strimuju LoL imaju 5 puta više gledalaca dok spavaju, nego što carn i get rajt imaju gledalaca dok strimuju go. što je toliki fejl, da nemam reči. gde je LoL bio na početku ? koiko ljudi ga je igralo ? jako, jako malo. sve što treba da je ljudi daju malo prostora igrici da diše. ali pretpostavljam da su uplašeni da će to sahraniti njihovu igricu, koja je već jednom nogom u grobu.

Link to comment
Share on other sites

@Proto nisam ja video da je iko ovde pljuvao CS GO u smislu da je igra losa. Pljuvali su ga kao zamenu za CS 1.6 jer sam siguran da se svi slazu da su to 2 razlicite igre i da ih ne treba ni porediti. Znaci samo poredjenje CS 1.6 i CS GO ne stoji i ne treba ga praviti. Obzirom da se igre razlikuju, ne bi bilo lose i razdvojiti te dve price.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Juricu, pod tvojom organizacijom ovo ce biti poslednji 1.6 turnir - TO JE JASNO. Tu nema sta vise za diskutovati i lepo sto to hoces da organizujes. Ne kontam napade pojedinih zbog toga.

CS:GO je igrica koja ima potencijal i igriva je sto se tice 5v5 ili kako god. Mislim da je dosta 12 godina CS-a i jednih te istih mapa. Ovde su nove texture, nove bombe, novi momenti, sto daje neki novi motiv za igru i takmicenje.

Prvi sam bio protiv CS:GO-a i pljuvao ga po hltv ali posle par sati odigranih onako objektivno i bez hejta, skontao sam da i nije toliko losa igrica i ima svoje prednosti. Takodje ce biti zanimljivo kako ce pro ekipe (1.6) i pro ekipe ( source) proci u CS:GO i kakav ce biti okrsaj NiP-a i Verygames-a.. I tako, mlada igrica koja ne moze da se meri sa 1.6 ali mozda ce posle 10 godina i ona biti neprikosnovena, polako...

Jurke racunam na tebe za CS:GO turnire i ako neces da ga igras ! :D Dobar si co'ek :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...