Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

а?

Па нисам окачио рибу која једе прасеће говно јеботе, какав спојлер?

taj taj. A cek, jel su oni svi beli sa nekom random sarom, ili imaju i sa drugim "backgroundom". Eo sad naleteh na nekog skroz belog, samo glava sarena, ko da je fotosonovan

Сви су са белом подлогом, а шаре зависе с ким су се јебали и те форе. Све те шаре имаш и у варијантама без белог.

едит:

сетио сам се да се Лешко плаши змија. Брате, па онда потенцијално све треба у спојлер, има људи који се плаше инсеката, паса, паукова... на тевеу ће да ти ставе змију без упозорења, док рецимо неки бихединг неће... Не видим како треба да се подразумева да ја будем свестан тога док качим слике - змија.

Мислим, океј, стављаћу змије у спојлер следећи пут лол, али брате ''сисајте га'' - нот најс, може то и нормално да се каже кад причаш са човеком. И још овај са ''i second that", јеа, баш сте фрајери са тим батичарењем...

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 3

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Duljo nemoj, nemoj popustati pred glupim i nearugumentovanim komentarima i stavljati slike zmija u spojler. Mislim lol, sta sad dodje dvini i kao "mogli ste staviti slike riba u spojler"? Ucinis jedan ustupak i usledice jos gluplji zahtevi od ovog sa istim ocekivanjima.

Link to comment
Share on other sites

Brate i ja imam frku od zmija, al nemam frku od piksela koji udruženo formiraju predstavu zmije na mom monitoru ffs, au contraire uživam u njihovoj lepoti bez straha da ću da budem pojeden, otrovan ili da će da mi slome kičmu :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Duljo nemoj, nemoj popustati pred glupim i nearugumentovanim komentarima i stavljati slike zmija u spojler. Mislim lol, sta sad dodje dvini i kao "mogli ste staviti slike riba u spojler"? Ucinis jedan ustupak i usledice jos gluplji zahtevi od ovog sa istim ocekivanjima.

Па нек дође, јебига, није рур огроман, а он је члан, стављаћу слике риба у спојлер или ћу да их ствљам у топик ''опрез - рибе'', али може то лепо да наговести, а не овако. Мислим, који курац... Ко да је комон ствар да змије треба да иду у спојлер. И још да га сисам, који курац стварно... А тек овај Лешко са овим пропратним ванлајнером... ма боли ме курац, ставићу у спојлер и решена ствар, не морам да се батичарим ко да имам 12 година...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Shuki, sto bi to trazio u mesari?

Па нек дође, јебига, није рур огроман, а он је члан, стављаћу слике риба у спојлер или ћу да их ствљам у топик ''опрез - рибе'', али може то лепо да наговести, а не овако. Мислим, који курац... Ко да је комон ствар да змије треба да иду у спојлер. И још да га сисам, који курац стварно... А тек овај Лешко са овим пропратним ванлајнером... ма боли ме курац, ставићу у спојлер, не морам да се спуштам на батичарски ниво.

Kazes moze lepo da se nagovesti. Pa moze, zato sam i rekao "neargumentovanim komentarima".

Edited by SIN
Link to comment
Share on other sites

Нисам емо него нећу да штрецам људе ако не морам, ригардлес оф њиховог начина комуникације.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ljudi, necu da otvaram novi topix, al jel video neko negde one surprise igrackice sto iskacu iz kutije (klovnovi, zmije i ta sranjca).

pogledaj u prodavnici igračaka u prolazu kod doma omladine ("arkade", ono gde se kupuju diskovi od vajkada)

Link to comment
Share on other sites

A taman sam počeo da uživam u prijatnim danima, svežini vazduha i mirsu jeseni u vazduhu, kad ono

U ponedeljak se u Beogradu očekuje čak 33 stepena, u Nišu će biti i 34 stepena, dok se u Novom Sadu i Kragujevcu očekuju slične vremenske prilike.

:((((

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Нека, пут око света, хир ај кам:) (пошто сам инвалид, нема баскета лол)

Сад се сетих, пре пар дана на последњем путу око света сам дао све без промашаја, осим последњег коша, тео сам да се убијем, који сам нон-клачер:) Али сам свеједно поставио интерни рекорд за најдужи стрик:)

Наравно, у другом покушају сам дао и тај последњи, јебем ти судбу:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...