Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Držao sam danas čas u mojoj osnovnoj školi, pucali me fleševi samo tako dok sam se šteao hodnicima. Tetkice stare su me sve prepoznale o/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Imao prosle nedelje neki lol test iz ovog jebenog muzickog. To mi je jedan od zadnjih opstih predmeta koje moram da polozim. Naravno nista nisam ucio. Test sam uradio onako osrednje. Nesto sam znao iz poznavanja opste kulture, nesto sam se secao sa predavanja a veci deo sam prepisao od okoline posto je ucionica mala i sedimo u onim "jednosed" klupama :D I danas nam preda test. Ja imao 120/169 i zavirujem okolo i vidim da niko nema preko 110. Jebeni retardi sto slusaju na casu, ubijaju se da zapisu svako slovo sto profa predaje i ucili su dosta za test a nisu u stanju da ga urade dobro. To je onaj tip ljudi sto nauce kolko je 2+3 al kad ihpitas koliko je 3+2 pocnu da panice, placu i kukaju kako to "nismo ucili".

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Imao prosle nedelje neki lol test iz ovog jebenog muzickog. To mi je jedan od zadnjih opstih predmeta koje moram da polozim. Naravno nista nisam ucio. Test sam uradio onako osrednje. Nesto sam znao iz poznavanja opste kulture, nesto sam se secao sa predavanja a veci deo sam prepisao od okoline posto je ucionica mala i sedimo u onim "jednosed" klupama :D I danas nam preda test. Ja imao 120/169 i zavirujem okolo i vidim da niko nema preko 110. Jebeni retardi sto slusaju na casu, ubijaju se da zapisu svako slovo sto profa predaje i ucili su dosta za test a nisu u stanju da ga urade dobro. To je onaj tip ljudi sto nauce kolko je 2+3 al kad ihpitas koliko je 3+2 pocnu da panice, placu i kukaju kako to "nismo ucili".

brate u Americi si,sta te cudi jbt

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Само да знаш ако си планирао да оставиш на пар дана ауто на том паркингу, то није за препоруку, јер сам доста пута видео да кола остану без фелни, а знам и за један случај где су кола украдена на истом том паркингу у року од 3 дана

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...