Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Samo 3 dana? Mi smo bili tipa 6 dana u Pragu i 1 dan na jezeru Balaton kod Budimpeste.

Prag je mnogo dobar grad, ja sam i dan-danas pod utiskom, nocu bas i nismo imali slobodu kretanja ali danju sam uzivao. Bila je mnogo dobra zajebancija.

Sto se hasa tice, mi smo jednom bili u Irish pub-u (mislim da je jedini u gradu), raspitaj se, mada smo ga mi nasli blizu centra pomocu putokaza. Odlicno mesano meso i jos bolje pivo. Ne znam kakvu cete vi slobodu kretanja imati, ali mislim da u centru necete pogresiti gde god da odete.

Realno, meni je ta u trecoj godini ekskurzija bila najbolja ever, tako da ono, iskoristi je maksimalno kol'ko mozes. Jos ako ti je dobro drustvo u skoli, gde ces bolje.

Link to comment
Share on other sites

dekriminalizovana je droga u pragu, šta vam drugo treba?!

btw, obrati pažnju na menjačnice, drastično se razlikuje kurs od jedne do druge i obavezno pitaj menjača koliki je (pffhehe) u tom trenutku, često se razlikuje od onih reklamiranih kurseva koje ostave na tablama i reklamama.

edit: brace yourselves, kreki je izašao iz "idem na faks" fazona i ušao u "zaposlio sam se" fazon!

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

E da, imaju neki muslimani Arapi jebem li ga sta su u centru grada menjacnicu gde je najbolji kurs, bar nas je tako upozorio vodic, bas nam je naglasio da pazimo sa menjacnicama tamo, jer smo svi dosli sa evrima, a u vecini lokala placas u krunama.

I tako ja bio na poslu danas, a sutra opet idem na posao i tako ce bogami biti i prekosutra.

Link to comment
Share on other sites

@Kreki

Pa uglavnom ćemo rano ujutru odlaziti da posećujemo muzeje/kapele itd, al imaćemo slobodno svaki dan od nekih 16h-20h uveče.Prvi dan idemo do Hradčana, a drugi do Karlovih Vari, al kao što rekoh to će sve trajati do nekih 14-16h popodne i imaćemo slobodno do uveče, treći dan je "slobodan dan" tačnije moćićemo samostalno da obilazimo grad i uveče idemo na krstarenje Dunavom.

@Doca

Da, čuo sam već za to hvala u svakom slučaju:)

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

@Kreki

Pa uglavnom ćemo rano ujutru odlaziti da posećujemo muzeje/kapele itd, al imaćemo slobodno svaki dan od nekih 16h-20h uveče.Prvi dan idemo do Hradčana, a drugi do Karlovih Vari, al kao što rekoh to će sve trajati do nekih 14-16h popodne i imaćemo slobodno do uveče, treći dan je "slobodan dan" tačnije moćićemo samostalno da obilazimo grad i uveče idemo na krstarenje Dunavom.

@Doca

Da, čuo sam već za to hvala u svakom slučaju:)

:tf: Jebem li ga ne secam se kako se zove, ali to je valjda i najpoznatija pivnica u Pragu, poznata je po tome sto oni prave svoje tamno pivo koje mozes piti samo tamo. Pivo je najveci car! Inace uz has se dobija po pivo, tako da ako imas riba koje ne piju pivo jos jedan plus :) Samo pazi, oni vole da kombinuju slatko i slano, tipa slag ili kompot uz meso, tako da ti ja preporucujem da uzmes gulas. Ne znam da li vam je ta pivnica u programu, ali verovatno jeste.

Sto se menjacnica tice, nama je vodic govorio gde treba posto ne treba gledati kurs koliki je, vec kao sto Prota kaze zavisi od provizije.

Link to comment
Share on other sites

trpy, idi u klub svetskih putnika, u 29. novembra prekoputa optimista, uđeš u zgradu pa niz stepenice. tačno tip mesta koje tražiš.

Koja crna zadruga, konkurisao sam za posao preko oglasa na infostudu, pozvali me na razgovor posle 2 dana, cim sam izvadio radnu knjizicu, poceo da radim.

from rags to riches

Dunavom.

zašto ideš na ekskurziju u kladovo?

Link to comment
Share on other sites

Лол, ако нису мењали ништа у том Ауру (Клуб светских путника), место има прилично секташку атмосферу, не могу ближу одредницу да нађем.

Иначе, људи који држе су стварно у ОТОу. Истинита прича.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

@ prag

New guidelines

Starting in 2010, possessing the following amounts of drugs is no longer a criminal offense.

Marijuana 15 grams or less

Heroin 1.5 grams or less

Cocaine 1 gram or less

Methamphetamine 2 grams or less

Amphetamine 2 grams or less

Ecstasy 4 tablets or less

Hashish 5 grams or less

Hallucinogenic mushrooms 40 pieces or less

LSD 5 tablets or less

zue

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...