Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

radim neko istraživanje... otvorili se na karaburmi neki kinezi, 350din je ona kutijica, jedva je pojedeš

dosta je ukusno, naručim piletinu i tražim kiseli sos, pošto ono slatko-kiseli mi ne odgovara baš, još da je srednje ljut

taj chaos ću probati jednog dana kad odem u grad!

Link to comment
Share on other sites

ima nekoliko standardnih soseva koji su brutalni. ovi što je daki naveo + slatko kiseli. probaj i kraljevsku piletinu (pohovana sa susamom u sosu od paradajza i ananasa) i govedinu na usijanom tiganju (meso, luk i začini, minimalizam al mnogo dobro)

gladan sam sad :c

Link to comment
Share on other sites

Ваљда ће бити, ваљда ће бити и мало јачих кола, нисам имао с ким да станем. Раније је било више људи, ал се плаше због милиције

Хвала, мој је кадетт, тако да слободно се јави кад ме видиш [:D]

Link to comment
Share on other sites

Лаки Ли на бежанији, мени најбољи од неких десетак хасова што сам пробао по Београду. Али само кад Паја спрема (мали кинез лик, мене подсећа на Ајверсона).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Student, Bulevar, meni su obe bile ok. Isplata zavisi iskljucivo od firme u kojoj si radio. Meni su isplacivali sve u roku od 7 dana. "

Sto se tice nalazenja posla, najbolje ti je da se probudis ujutru u 8, i da ih iscimas telefonom za posao. Ako nema oni te stave na listu i tebe zovu medju prvima cim im se neko javi.

Link to comment
Share on other sites

Sledeći ponedeljak idem na eskurziju( o/ ) biću 3 dana u Pragu pa ako je neko već bio u Pragu bilo bi lepo da napiše koja bi mesta trebao posetiti(ne mislim samo na muzeje and that kinda stuff već i na neke kafiće, restorane, neki odličan has, neko mesto gde su jeftine cene etc.)

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...