Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

meni u tom grandu nije jasno (ako je jos takva situacija) kako bre ljudi vole da gledaju naborane bakute iz 'itlerovog doba

na zapadu je vecina tardova "pevaca" prilicno mlada fazon 15-16... dobro, kod nas grand gledaju najvise penzioneri, ali zar i oni ne vole vise da gledaju omladinu i djecu?

radim neko istrazivanje :))

Edited by Dr. Steinman
Link to comment
Share on other sites

Poslednji put kad sam naleteo na Grand, sevali su neki jedva punoletni bataci, otkud to sa naboranim bakutama?

ja racunam da ono sto klinke sa retard profila pustaju po fejsbucima ide i na grandu. a kad kazem naborane bakute ne mislim stvarno bakute lol nego ono starije pevaljke kojima je vec proslo vreme za pokazivanje

Edited by Dr. Steinman
Link to comment
Share on other sites

koje njuške na prodidžiju, jebote.

bila je prilično gužva. još kao, nećemo da se guramo napred da ne zapadnemo u gužvu. kad je krenuo omen, ljudi krenuli da divljaju. popio sam 4 lakta u glavu.

aj da je neka pesma, pa i da kažeš ...

a i sam prodidži je bio meh, iako sam se sjajno proveo. gomila novih pesama je bilo, i sve su mi sranje.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

lezem u 11, ustajem u 8...

sta koji kurac da radim sad

Ja bi dušu prodao za ovaj ritam :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

na pinku ide neka 'fore' emisija sa djosom koji je sinonim za humor izgleda na toj televiziji

cudan oblik obrtanja kruga se desio u ovoj situaciji, kad cujem foru osecam kako polako klizim u depresiju, ali u isto vreme osecam neko cudno, izopaceno zadovoljstvo, who was phone

e jebi ga, kraj

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...