Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Jel ima neko ideju šta da radim po pitanju komaraca u stanu? Imam mreže na svim prozorima osim onim koji gledaju ka svetlarniku, a preveliki su da bi mogao i na njih da stavim. Prskao sam Raid sprejem, al kurac kad ne mogu posle da spavam u sobi od tog "mirisa" hemije. Kupio sam one lampe što bi trebale da prže komarce, za tri dana te dve lampe nisu spržile nijednog. Sad sam uzeo i raid onu tečnost i raid tablete, čitam uputstvo i piše za prostorije do 20m3 oO Plafoni 3.5m visine, dakle trebaju mi 4 komada samo za jednu sobu... KOJ BRE KURAC. Pritom imam male neke komarce, ko da se kote negde u stanu, a nit vode nit cveća, celu noć zuje i idu mi na kurac. Na stranu što su još počeli neke viruse da prenose, samo mi to još fali.

Kapiram idealno bi bilo da kupim neki dobru mašinu koja će provereno da ih sprži, pa pitanje šta i gde i ima li još neka alternativa? Hvala vam unapred!

Link to comment
Share on other sites

Jel ima neko ideju šta da radim po pitanju komaraca u stanu? Imam mreže na svim prozorima osim onim koji gledaju ka svetlarniku, a preveliki su da bi mogao i na njih da stavim. Prskao sam Raid sprejem, al kurac kad ne mogu posle da spavam u sobi od tog "mirisa" hemije. Kupio sam one lampe što bi trebale da prže komarce, za tri dana te dve lampe nisu spržile nijednog. Sad sam uzeo i raid onu tečnost i raid tablete, čitam uputstvo i piše za prostorije do 20m3 oO Plafoni 3.5m visine, dakle trebaju mi 4 komada samo za jednu sobu... KOJ BRE KURAC. Pritom imam male neke komarce, ko da se kote negde u stanu, a nit vode nit cveća, celu noć zuje i idu mi na kurac. Na stranu što su još počeli neke viruse da prenose, samo mi to još fali.

Kapiram idealno bi bilo da kupim neki dobru mašinu koja će provereno da ih sprži, pa pitanje šta i gde i ima li još neka alternativa? Hvala vam unapred!

ja koristim one tablete za komarce i nemam problema sa komarcima

to izgleda ovako nesto

tBSnz.jpg

imas umesto tableta i neku tecnost i ona je dobra

uglavnom, treba da kupis ovo sranje sto ide u struju i da menjas svako vece tabletu i nemas problema sa komarcima

Edited by alfy

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

tower-ov link ne radi više, šta je bilo na njemu?

klinac od 5 godina kome neko titra kurac...

@alfy

to sam koristio i prošle godine i nije bilo preterano uspešno, uzeo sam sad opet ali kapiram da je soba prosto prevelika jer piše da je za 20metara kubnih. čuo sam za te spirale, al to mi se čini isti fazon ko sprej, ne smem da koristim direktno pred spavanje a preko dana je beskorisno, mada ću verovatno i to probati.

Da ne zna neko gde ima ovako nešto da se kupi?

Aluminium-Mosquito-Lamp-CMD-12-B-.jpg

Takve neke naprave sam viđao po kafićima duž reke i prže komarce ko besne, svake dve sekunde samo bz bz, kapiram da bi to bilo najmanje štetno po mene a najdelotvornije?

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

uzivajte sa komarcima, ja sam nocas skapirao da ose prave kosnicu odmah iznad kutije za roletne u spavacoj sobi.... :v

Kad prislonim uvo na zid cujem jebeni roj kako zuji ... a izmedju kutije i zida ima neka mala supljina izvalio sam da N njih u toku dana uleti u sobu kroz tu rupicu al posle numeju da se vrate pa lete u okolini kutije dok numru. Nije me bilo kuci 3 dana i veceras sam zatekao jedno 20-30 mrtvih na gomili. Sad sam izlepio selotejpom sve gde mi se cini da mogu da ulete i nadam se da nece progristi zid u naredna 2 dana koliko mi je jos ostalo zakupa u ovom stanu, pa posle svakako bezim odavde :)

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...