Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Pun Rifat stracrnaca što studiraju srpski po Evropi, došli na neki kongres slavista u bg

Овако сам прочитао ову реченицу, црнци слависти који уче српски, реко сада сам заиста све видео, али сам се ипак вратио да проверим ја то за сваки случај : )))

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Де су слични брате, тотално други тип постова:)

A sta znam brat,obojca imaju nagon ka minusevima,obojca imaju postove tipa non sence pa sam na osnovu toga bacio tu pretpostavku..Ako gresim ,izvinjavam se ali svakako ima minus k'o kuca za prethodni post :)

Dobro jutro btw =D

Link to comment
Share on other sites

Па капирам да имају и две ноге исто [:D]

Хоћу рећи, отац покушава да тролује, а Простос не, мени је то баш велка разлка:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

astora, ne budi preostar, seti se sebe u toj situaciji :)

Ja sam gledao da sam sebe ispravljam u datim situacijama i da manje trolova bacam posto su troll postovi ocigledno unapred hated od novijih clanova koji se polako premestaju ka ovom delu foruma,da budem iskren ja sam u pocetku vise bio baziran na cs i wow sekciji dok sam ovaj deo foruma posecivao s vremena na vreme i nisam imao neki nagon da se baziram ovde,od onda od kada sam krenuo da pisem ovde i da se polako uklapam medj' vama realno mi je ovaj forum mnogo zanimljiviji i vi ste svi meni jako dragi ljudi i zato ne zelim da pravim gluposti i da pricam nebuloze ..A sto se tice OCA i ovog drugog ,oni vecinu vremena postuju troll sranja i jako retko naprave neki dobar post..Moram da priznam da je ovaj noviji "protos zanimljiviji ali samo da manje stavlja troll postova bio bi dobar :)

Link to comment
Share on other sites

Pa pazi,ako nastavis da se bunis zbog minusa ljudi ce te trpati minusima jos vise..Ti si na prvi ili drugi minus vec poceo da se bunis a prilicno si nov haha..

Anyway,gl

Ma nema frke , zato ima i plus i minus , tako da , ko sta misli nek daje :) Inace ja sam imao probleme , ne samo danas , vec celu nedelju , baguje do jaja program , bar kod mene.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...