Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

apropo ove price o internetu 2001. godine skontao sam da sam na ruru 12 godina...pola zivota!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Vratio se s posla,idem gradskim do Zeleznicke i jebem ti Novosadski Gradski Prevoz....Rekao sam jos letos da cu pre puzati nego uci u Gradski i opet ja ulazim...Udjem i pored mene baba i neka devojka stale i OBE JEBENE GLUPERDE DIGLE RUKE I ONAJ SMRAD ME ISKIDAO ...Alo...Mole se putnici da se jebeno istusiraju OBAVEZNO pre izlaska napollje i koriscenje gradskog prevoza i da u toku voznje NIKAKO I UOPSTE NIKAKO NE DIZU RUKE GORE NA RUKOHVATE.....Jbt-e trpim i ovako i onako gasove na poslu jos i u Gradskom..pa mnogo je =/

Inace..lep dan danas....nije bilo vruce a vece je idealno za neku cirku...

Edited by Astora
Link to comment
Share on other sites

Jesam popio malo, ali nedovoljno da ne primetim da su minusi upućeni Aci, a ne tebi. Osim ako ti nisi Acin alt ili pak govoriš o nekim minusima koji nisu sa ove strane.

@topik

Pun Rifat stranaca što studiraju srpski po Evropi, došli na neki kongres slavista u bg pa ih ovde smestili u apartmane, zanimljivo je njihovo "pušteni s slanca" ponašanje, pogotovo ovih sa zapada kontinenta. Generalno zanimljivo je blejanje sa njima, šteta što u ovoj grupi što je u rifatu nema nekih dobrih strankinja, al dobro :)

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 3

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...