Jump to content

Dota 2 International Unusual Kurir [ Murrissey the Smeevil ]


balls2yousir

Recommended Posts

Haters gonna hate, nema poente raspravljati. Item vredi toliko, to sto vecina naseg naroda nema da jede jbg...

Ma item vredi i vise nego ovi nasi plitkoumni bednici samo znaju da ismevaju druge, nesveni koliki su retardi..

A zato sto je limited edition item sa turnira, kada bude izasla Dota ima da vredi duplo vise..

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram sta to treba da znachi.. Ali Nis je bio i glavni grad Srbije i uvek ce biti grad. Dok ce Priboj uvek biti selendra puna primitivaca i neukim neotesanim dzukelama kao sto si ti.. Ima vas koliko i moje naselje u Nisu, mozda manje..

Svaka moja rec je za takve ispod proseka kao sto si ti prosipanje pameti..

Trebao sam da slusam onu nasu, Ne bacaj bisere pred svinje.. Mrs u svinjac..

Proverio sam.. Moje naselje 72000 ljudi, Priboj 20000 necega..

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Vidis u ovoj selendri punoj primitivaca ljudi su svesni da zive u Srbiji,sto ce reci,da ako dete koje moze da izdvoji 70e za za sarenu koku u igri,sigurno ne zivi u ovoj drzavi.Tako da cene koje placaju stranci za,dota,lol,wow zajebancije,ovde nece biti moguce.A ti tako pametan kazes da se sve moze lagano prodati strancima,pa onda kazes ne moze jer je malo zajebano to odraditi u ovom trenutku..Pa ti izvoli prodaj lagano strancima.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Vidis u ovoj selendri punoj primitivaca ljudi su svesni da zive u Srbiji,sto ce reci,da ako dete koje moze da izdvoji 70e za za sarenu koku u igri,sigurno ne zivi u ovoj drzavi.Tako da cene koje placaju stranci za,dota,lol,wow zajebancije,ovde nece biti moguce.A ti tako pametan kazes da se sve moze lagano prodati strancima,pa onda kazes ne moze jer je malo zajebano to odraditi u ovom trenutku..Pa ti izvoli prodaj lagano strancima.

Nije u poenta u tome da li ces da das ili ne,u Srbiji retko ko ce da da ali je poenta da toliko vredi i da moze da se uzme toliko kesa u sustinii ban za ova dva smaraca danil-a i cybhonera njegovog decka u zlocinu :D

Objasnio decko.. Steta sto nece razumeti opet..

Moron prvo je kenjao, onda lupeta gluposti, onda izvrce reci.. Klasican bilde.. daniiL mrs u svinjac, gde ti je mesto. Nisi ti za internet.

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Nije u poenta u tome da li ces da das ili ne,u Srbiji retko ko ce da da ali je poenta da toliko vredi i da moze da se uzme toliko kesa u sustinii ban za ova dva smaraca danil-a i cybhonera njegovog decka u zlocinu :D

Jesi ti malo usporen ili imas problema sa citanjem.Cena necega ovde i cena necega u inostranstvu su dve razlicite stvari,a to nekim pamtnjakovicima treba nacrtati.

Spiro kako je u Nis,pozmozi coveku da uvalja koku za 7k,oticice to lagano.Ti znas.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Jesi ti malo usporen ili imas problema sa citanjem.Cena necega ovde i cena necega u inostranstvu su dve razlicite stvari,a to nekim pamtnjakovicima treba nacrtati.

Spiro kako je u Nis,pozmozi coveku da uvalja koku za 7k,oticice to lagano.Ti znas.

Ti si decko dementan.. Pa 7000 i jeste popust hahahaahahahaha. Tebi i sa crtanjem ne moze to da se utuvi u glavu koliko si glup.

Ti si decko bolid nevidjeni hahahahaha

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

da imam 1523028629682141951508215252525629682810e nebi dao 70e za kurira koji svetli plavo lolololol... To moze da kupi neki poremeceni Turcin ili Grk...

A jbg-a to smo mi,jer svako od nas bi pre te pare potrosio na neke gluposti (kupio neke stvari,kafanu,itd) , ali stranci su totalna suprotnost... Juce sam video lika koji je fazon za pola heroja sto moze kupio ajteme preko neta.. Tako da bi oni sigurno dali 70 i vise evra,e sad jbg-a,treba se iscimati i prodati to :/

Nije mi dobro!

Link to comment
Share on other sites

-Spiro: Taj kurir lagano moze da se uvalja strancima za 120e, sta pricate glupaci

-Neko: kupi i preprodaj strancima, spiro?

-S: nemamo paypal, vi ste retardi, nemate pojma

-N: znaci ne moze tako lagano da se proda, a ovde je tesko naci musteriju?

-S: pa ti ne znas da citas, retarde 1, uzima i 150e, maloumnice, majmune

-N: Pa sto ti ne prodas i budes dobar 70e?

-S: ti si debil, low iq, ne umes da citas, nema paypala, moje naselje je vece od tvog grada, retardemaloumnicedebilu!111

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Jesi ti malo usporen ili imas problema sa citanjem.Cena necega ovde i cena necega u inostranstvu su dve razlicite stvari,a to nekim pamtnjakovicima treba nacrtati.

Spiro kako je u Nis,pozmozi coveku da uvalja koku za 7k,oticice to lagano.Ti znas.

Pa preko interneta ako prodajes ne gleda se da li je iz Srbije ili Nemacke,pa nece niko da ti smanji cenu jer si iz Srbije i prosecna plata je 25000.Malo sam usporen oprosti :) Uglavnom vrti se iz supljeg u prazno ovde...

Link to comment
Share on other sites

Pa preko interneta ako prodajes ne gleda se da li je iz Srbije ili Nemacke,pa nece niko da ti smanji cenu jer si iz Srbije i prosecna plata je 25000.Malo sam usporen oprosti :) Uglavnom vrti se iz supljeg u prazno ovde...

Pa jesi usporen,kad se radi o tome da prodavcu iz Srbije stranac ne moze da plati,a da to ne bude malo vece cimanje za prodavca iz Srbije,da moljaka nekoga ko ima PP ili preko money bookers,jos kad dodas sve moguce varijante marfijevog zakona koje prate trenutno online trgovanje u Srbiji.To je sve,samo nije lagano prodavanje strancima za dobru kintu.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Pa jesam usporen to sam i rekao ne kapiram zasto ponavljas.Nemoguce da je jedini nacin preko paypala uostalom postoje fore za zaobilazenje na primer nalazenje adrese u drugoj drzavi itd.Moze da se proda,ko hoce da se cima prodace,ti se hvatas za tu slamku paypala kako je tesko preko toga jer nesto dokazujes nekome a bez razloga ispadas retard,nema poente raspravljati jer ti ne ide ni iz dzepa ni u dzep nego si dokon ocigledno u Priboju nema bas puno zabave ovih dana

Link to comment
Share on other sites

Sve si sproiji i sporiji.Nisi ni pokusavao da nseto odradis preko neta ali zato svima solis pamet.Ili ti mozda znas nesto sto vecina u Srbiji ne zna.Pa su svi samo dokoni i kukaju sto nema PP ovde,cisto onako reda radi.I ako mozes citiraj gde sam rekao da NE MOZE da se proda,vec da je to sve,samo nije LAGANICA..Valjda ces ukapirati ovaj put.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Jesam sporiji.Ne solim nikome pamet,nisam radio preko paypala jer imam vizu elektron i nije mi potrebno da jeste verovatno bih se drndao sa tim,ne znam koja vecina ti si izgleda u nekoj zabludi da predstavljas neke ljude,opet koji svi? O tebi je rec ne o svima,nemam potrebu da ti ista citiram jer ne raspravljam sa tobom da li je moguce ili ne i da li je lako ili ne nego da je bespotrebno raspravljati o tome,ali ti volis da sipas iz supljeg u prazno izgleda jer nista ne postizes, tema je odavno trebala biti zakljucana :)

Link to comment
Share on other sites

Ne mozes da raspravljas zato sto si glup.Jednostavno.Prvo si napisao da sam reakao da je nemoguce prodati nesto strancima,jos uvek cekam quote toga.I odakle ti ideja da je nekog predstavljam,kao sto rekoh i opet kazem za ove malo sporjie,odraditi sa strancima neki posao trenutno je veoma komplikovano i to je cinjenica.Razumes,KOMPLIKOVANO,malo se to kosi sa LAGANO.Ovde je jedino suplja tvoja prica.Dosao si na topic i rekao sta konkretno?Osim gomile gluposti,naravno.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...