Jump to content

Dark Souls Prepare To Die Edition


brue

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Pa, evo, ja sam skinuo neku Fairlight-ovu verziju, nisam nikakve dodatke stavljao, samo sam ubo džojped, provalio kontrole, i igram, sve je ok. Samo malo nervira rotiranje kamere desnim anlognim stikom, jer je miš za te stvari ipak mama. Nemoj se zajebavati sa kontrolama na tastaturi, previše je komplikovano, kao i za novi Devil May Cry E, sad, težina je nešto savim drugo :-)

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

uh igram vec 59 sati, stigao sam do final bossa skoro ga prebio na perfekt i ostavio da me ubije da jos istrazim jedan deo mape koji nisam.
Odma planiram da krenem ispocekta sa pyro/dex buildom. Sad sam igrao bandita i furao str/vit/end build cisto nubovski da se uzivim. Furao sam Black Knight Sword vecinu igre, sad se malo igram sa Black Knight Greatswordom zato sto je prelep osecaj kad zamahnem. Od svih bosova najvise me je jebao Manus, a najmanje Gaping Dragon i Four Kings. Pinwheela ne racunam , on je kao malo jaci creep. Jedva cekam drugi deo, prva igra u zadnjih X godina da me je ovako privukla, osecam se kao da cepam Diablo 2 ispocetka.

 

Dp4E1LW.jpg

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Полако али сигурно ме навлачите на игру :)

Обзиром да је порт, да ли је неко пробао да игра конторлером? Јбг, развијана је за контролер.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja ga tako igram. Jos mi nesto nije kako treba. Invertovan mi je analog stik za kameru i jos neke stvari su malo drugacije, dok je kod mog ortaka normalno. Al navikao sam se tako da opusteno :D

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...