Jump to content

Laptop..


SleepeR^

Recommended Posts

[roflmao]

jebote ... jos jedan marmen ...

:) Kao sto rekoh imas ti modele Toshiba Qosmio koju spadaju u kategoriju High end gaming za 1800e kada su se pojavili. Gaming kategorija, koja bi trebala biti extra pouzdana zbog opterecenja tokom jakog gaminga zar ne?

Pa im crkne grafika zbog pregrevanja samo tako. Ako ti istekla garancija imas zabavu - nabavna cena grafike 800e, smesno ali istina.

Znaci hoces da kazes da je sportski auto pouzdan? Da ono mozes da prodjes veliki broj kilometara sa njime, da putujes i slicno?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

jebote ... jos jedan marmen ...

Znaci hoces da kazes da je sportski auto pouzdan? Da ono mozes da prodjes veliki broj kilometara sa njime, da putujes i slicno?

Malo si otisao u off topic ali ajde..

Ne kazem da je i sportski auto super pouzdan. Ali sigurno jeste pouzdaniji i sportski polovnjak od novog Yuga tek iz fabrike.

Prosle godine je komsija uzeo nov novcat Mercedes A klase i za par meseci je imao minimun 10 popravki, covek vise puta pokusaovao da im vrati kola.

Zakljucak, nesto i kao Mercedes moze da bude veoma ne pouzdano ali Yugo u globalu to i jeste, svi znamo. Bez uvrede vlasnici Yuga ;)

Tako i Qosmio i HP Envy, oba brenda su skupi napucani laptopovi ali je u globalu ovaj drugi pouzdaniji.

Link to comment
Share on other sites

Jebote ovaj nas zajebava :D

Ne poredimo sportski auto i jugo. Poredimo sportski auto koji je u nasoj metafori laptop namunjen komponentama, sa trajnim autom, recimo volvom, koji je u nasoj metafori laptop skromnih performansi ali odlikuje izdrzljivoscu i trajnoscu.

Ma bre ... sa kim ja pricam ... odlepio sam ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

lol za bof-a

elem

HP

http://www.gigatrons...-_b7a38es-17150

ASUS

http://www.gigatrons...5vm-ty162-18041

a zapao mi je za oko i ovaj LENOVO

http://www.gigatrons..._59346650-18181

Na strani HP-a mi je kvalitet izrade i baterija, kod druga dva jaca grafika, i kod lenovo 500gb veci hard sto i nije toliko bitno.

Edited by BISS
Link to comment
Share on other sites

Jebote ovaj nas zajebava :D

Ne poredimo sportski auto i jugo. Poredimo sportski auto koji je u nasoj metafori laptop namunjen komponentama, sa trajnim autom, recimo volvom, koji je u nasoj metafori laptop skromnih performansi ali odlikuje izdrzljivoscu i trajnoscu.

Ma bre ... sa kim ja pricam ... odlepio sam ....

Pricas sa nekim ko ima bas mnogo iskustva sa laptopovima. Posebno Toshibom, kroz moje ruke je bilo proslo minimum 2000 Toshibica, bez zezanja.

Znam sta hoces da kazes i valjda si razumeo sta ja hocu da kazem, ne bitno. Sustina ove teme je da sam ja predlozio njemu da uzme Acer.

Daleko od toga da je Acer savrsenstvo bez mane ali nista na ovome svetu nije savrseno.

Link to comment
Share on other sites

Druze a jel bi ti meni mogao temeljno da obrazlozis koji uzeti izmedju ova tri lap topa?

Svi su skoro isti po performansama. HP ima brzu grafiku, jeste da ima 1GB video memorije ali je to GDDR5. Dok ostali imaju 2GB video memorije koja ti iskreno ne treba a i dosta sporiji GDDR3.

HP takodje ima Osmo-celijsku bateriju.

Ovaj HP ima i nesto kvalitetniju izradu (materijali) Tako da je ovaj HP gledano bolji malo u odnosu na ove. Ali samo da te upozorim da HP laptopovi kod nas imaju losiji servis...

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

http://www.tehnomani...0s-a1e71ea.html

Ovo ovde je to isto samo sa malo manjim hardom, bez original windowsa i 6 celijska baterija , ali dobijam torbu uz to, razlika u cenu 14000 hiljada, nije lose uopste.

edit:

http://www.pcdeal.rs/f368548a-018d-48c8-93bc-606eceb8fdfc/-HP-ProBook-4730s-B0X89EA.aspx#&panel1-3

i ovde je prilicno povoljnije i jace

Edited by BISS
Link to comment
Share on other sites

http://www.tehnomani...0s-a1e71ea.html

Ovo ovde je to isto samo sa malo manjim hardom, bez original windowsa i 6 celijska baterija , ali dobijam torbu uz to, razlika u cenu 14000 hiljada, nije lose uopste.

edit:

http://www.pcdeal.rs....aspx#&panel1-3

i ovde je prilicno povoljnije i jace

Da 8GB i jos manja cena. Torbu mozes da kupis posebno ;)

Pa mozda nije tako dobar serviser pa su mu se isti vracali vise puta!

Tebe retardirani kompleksasu necu da komentarisem...

ima li u srbiji ukupno 2000 toshiba laptopova, to mene zanima

Veruj mi bilo ih je pre na tone. No Matter What garancija je bila uradila dobar marketing (na zalost)

Link to comment
Share on other sites

Vidi " Fujitsu " Laptopove ima dobrih ponuda , ja sam u Decembru 2011 kupio devojci za fakultet "Fujitsu AH531 GFO" za pristojnu svotu.

Specifikacije su ( koliko se secam ) Procesor i3 na 2,2 Ghz ( ima 2 core-a number of treads 4 ), 4 giga rama na 1333 Mhz, Hard 500Gb, Grafika ima HD 3000 integrisanu i Ge Force Nvidia 525M 1Gb with Cuda ( znaci dve graficke )

Made in Germany je i jako je dobre izrade, ima cak onu oznaku da smes da prospes po tastaturi vodu i da mu nece nista biti, ( tako bar pise ) kostao me je 45 000 din sto je po meni bila pristojna cena za takav laptop.

Kupljen je u Laptop Centru u Novom Sadu.

Ovo je mislim ono sto ti trazis solidne komponente i vrhunski kvalitet izrade.

Ovako nesto ti je moja topla preporuka, tera sve najnovije igrice na medium-high ako ces se igrati :)

Pre neki dan sam bio u par prodavnica da pogledam cene , sada nude duplo gore laptopove po cenama od 76 000 din, znaci smejao sam se kada sam gledao .

Edited by Barba
Link to comment
Share on other sites

Vi ste bas pismeni u pm... Svi ukupno imate zajedno jedno 100,000 postova (ups nisam dobro izbrojao koji blam) Neka, samo vezbajte kuckanje...

Nemate socijalan zivot nego ceo dan visite na kvazi gaming forumu. Koji se sada pretvorio u masovno provociranje i zajebavanje drugih ne vezano za topic o kojem se govori...To sam primetio i na ostalim "raspravama" na forumu, jadno... Dolazio sam ovde pre...pod drugim imenom pa znam sta je pre bio Rur...

A vi Admini ugledajte se na "Bench" forum admine. Gde se zna vas posao, a ne da provocirate i dodajete vatru...

Zbogom.

Link to comment
Share on other sites

realno, samo Acer matori

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...