Jump to content

Парализа сна


Ребел

Recommended Posts

  • 1 year later...

Nisam imao pojma da nekome moze da poprimi ovaj oblik. Meni se desavalo samo 2,3x mozda da se probudim i da ne mogu da pomerim noge i ruke ali nikad nisam vidjao betmene ili cuo glasove :P Kapiram da je uzasno iskustvo. Inace, da, i meni se desavalo samo kad zaspim na ledjima :)

~~

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Tema zamrla, jel to znaci da ste se oslobodili ovih napasti? :)

Elem, ja sinoc ponovo imao posetu mog mracnog drugara.

Iako vec neko vreme nisam imao slicne stvari, promenio sam dosta i zivot u poslednjih pola godine (ozenio se, preselio u drugu drzavu, sredio se malo), sinoc zaspao, i posle 10minuta ponovo video tu neku opasnost, nesto letece, odmah iznad zenine glave. Sada je bilo malo vece nego inace, mozda malo vece od prosecnog ispruzenog ljudskog dlana, ali opet istog oblika, nesto izmedju ptice i pauka/insekta nekog. 

I skocim da je ubijem (tu letecu stvar, ne zenu), i gledam u nju direktno, i ponovo nisam svestan da mi se prividja, i dok gledam u nju i centriram je da je lupim rukom, ona lagano nestaje. 

Znaci sada nisam ni stigao da upalim svetlo, video sam kako nestaje, valjda mi se mozak u tim sekundama privikao da sam to sanjao, i da je to ustvari samo kosmar, pa je samo iskljucio.

Jebemu mater, taman sam mislio da je vise nema, kad ono...

Ne znam, pre sam povezivao to i sa stresom, ovih dana imam malo nekih novina koje me cekaju, pa sam mozda malo nesiguran u sebe (upisao kurs nemackog, trazim posao u drzavi u kojoj znam jezik samo koliko da se ne izgubim na ulici, malo vise posla za bivsu firmu za koju i dalje programiram remote), pa je mozda i to bilo, podsvest me zajebava u fazonu 'ajd kad si uplasen, da ti se jos malo poseremo u zivot.'

Kakva je situacija sa ostalima? Jel se jos nekom javljalo nesto slicno? Ili ona cuvena paraliza, djavolcici na grudima, i tako to?

 

Edited by sttevann

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

одавно више не сањам, или се не сећам сна. криво ми је због тога, иако сам углавном, да не кажем - искључиво, сањао (сећао се) кошмар(а).

нема ми више ни Ребела ни Дуља на теми.

:(

можда је несањање цена коју сам морао да платим да бих могао видео све ове ствари на јави.

понекад помислим да су време и простор само илузије и да је сан (онакав каквог се сећам, блесава комбинација жеља, страхова и нагона) 100х стварнији од онога што већина назива јавом.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

spavaj sa nožem, i kada te uhvati grč ubodi se u nogu. Isto je korisno ako si single, a provališ noću nekog pored sebe, odma ga izbodeš jer lični prostor.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

А јел вам био трип да сте исто тако малаксали и све је тако лол, али ЗНАТЕ да заправо у том универзуму малаксалости ипак јебете кеве?

Рецимо, мени се јако често деси да сам у фазону бежим, бежим и све иде споро и јадно и онда скапирам да ћу да издобијам те ликове који ме јуре јер су они још јаднији заправо. И онда се окренем сачекам их и бијем их онако споро и слабо и треба да ударим једног четрдесет пута да би га патосирао, али он мене још јадније лема и ја све избегнем и на крају им свима јебем матер:)

 

jebote meni se to dešava stalno (stalno u smislu kad sanjam te gluposti) :O

 

kao da se krećem kroz vodu, i stižu me, i lemam se sa njima, i dobijam ih, ali stalno imam utisak da će me nadvladati jer je taj osećaj koliko sam ja jadan potpuno dominantan. užasni su mi ti snovi

Jebote, znas kad se meni cesto desava, isto ,bas bas isto. Kao da vucem nesto pretesko dok trcim i kad hocu da udarim  nesto mi vuce ruke. 

Nikad mi se nije desila paraliza sna, inace mjesecar sam. 

Edited by Guccimist

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

Psiholozi kazhu da nije dobro kad ne sanjas NISTA, ono fazon to je alarm da si emotivno/nervno u kurcu tj da trpish veliki pressing generalno....
A ja fazon nisam sanjao godinama nista, uz par izuzetaka mozda......

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Psiholozi kazhu da nije dobro kad ne sanjas NISTA, ono fazon to je alarm da si emotivno/nervno u kurcu tj da trpish veliki pressing generalno....
A ja fazon nisam sanjao godinama nista, uz par izuzetaka mozda......

psiholozi lupaju gluposti,ja sam ziv primer za to :D,retko ili nikad nista ne sanjam a i ako slucajno sanjam,nikad se ne secam onoga sto sam sanjao :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...