Jump to content

WTS Eu Nordic & East (80chapions,86skins,20k RP)


Recommended Posts

Region > Eu Nordic & East

Chapions 80 ( Posto igram LOL account dodavacu chapions.e koje budem uzeo nove )

Skins 86 ( Ima oko 12 skinova koji se vise nemogu kupiti )

44825381.jpg

Rp 20.000k

Rune Page 10 sve full T3

Sto se tice preuzimanja accounta ko je iz beograda mozemo da se nadjemo kod VUKA od nekih igraonica da proveri sve .

DOBIJATE UPLATNICE OD KUPOVINE 20k RP ( imam i starije uplatnice na email koje su mi slate nakon kupovine RP)

321fa.jpg

Pocetna Cena > 100e+ ( Ponude od 100e pa na vise )

Zamena ( za mobilni telefon neki dobar )

Kontakt

Mobilni > 064 30 14 357 ( na sms ne odgovaram ) mozete i na PM da mi posaljete ponude

chapions.jpg

322ev.jpg

37320571.png

Edited by Sakota
Link to comment
Share on other sites

Pod 1 > Kad pises post prvo lepo procitaj post

Pod 2 > vidis da lepo pise da je placeno * Credit Card * imas SS gore imas i datum kad je uplaceno

Pod 3 > CENA JE OD 100E PA NA VISE ( SVAKO MOZE DA PONUDU SVOJU CENU DALI JE TO 110 ili 120e ili 250e A NA MENI JE DAL CU DA PRODAM ILI NECU )

Cekam dobru ponudu i prodacu account ( a vicete za male pare dobiti mnogo dobar account [;)] )

Edited by Sakota
Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram zasto si juce kupio 20k RP i odma ga stavio na prodaju?

Takav profil i bez RP-a vredi oko 100e (mozda i vise, na zapadu) ali sa 100e RP cena mu je 200e+ sto cisto sumnjam da ce ti neko ovde platiti...

Mogu i ja sad da pazarim 100k RP na account sa praznom PrePaid karticom i da ga prodam, ali za par dana kad Riot posalje zahtev u banku za transakciju, bicu banovan momentalno..

Link to comment
Share on other sites

koliko ti imas godina 9 ?

zar bi rizikovao da mi banuje rio account de je vec ulozeno preko 400e i dosta vremena igranja ( Neceka se par dana ,nego RIO proverava za 24 H )

sta tebe boli uvo zasto prodajem i zasto sam kupio RP...

nemoj da mi spam post sa neka maloumna pitanja

i netreba da kapiras

Edited by Sakota
Link to comment
Share on other sites

ja se ponasam drsko ?

realne cinjenice ?

*Mogu i ja sad da pazarim 100k RP na account sa praznom PrePaid karticom i da ga prodam, ali za par dana kad Riot posalje zahtev u banku za transakciju, bicu banovan momentalno.*

Sta oce da kaze stim ?

Pre svega on je drzak ,kako moze da napise tako nesto , zar nevidi koliko je vec ulozeno u account

Da prodajem prazan account koji je 1 lvl sa 0 chapionsa i sa 20k rp e onda mozes da slutis na nesto ....

a jbg.a deca,

Edited by Sakota
Link to comment
Share on other sites

On ti je pre svega napisao "nemoj pogresno da me shvatis" iznoseci cinjenice o mogucem banu od strane Riota u slucaju zloupotrebe, sto je sasvim realno. Ni u jednom trenutku nisam ja, kao neutralna strana, osetio ostrinu u njegovim recima dok si ti itekako bio ostar prema njemu.

Kakav si ti to prodavac kad si drcan na prvog koji ce te pitati normalnu stvar.

Ako si sve legalno odradio, ako si bez dlake na jeziku, ne verujem da bi te potresala ovakva pitanja.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

a ti si napravio 2 accounta pa cimas likove [roflmao] malo ti dosadno a

Evo ti primer samo ova dva skina i dobices odgovore na njegova pitanja

Angler Jax

(Legacy Skin, No Longer Available) / 08-Jun-2010

Swamp Master Kennen

(Legacy Skin, No Longer Available) / 08-Apr-2010

Link to comment
Share on other sites

Ponasas se jako drsko. Tolerisao sam te zato sto sam mislio da ces se unormaliti, sad cu krenuti da ti brisem postove. Prvo Dominuxovo pitanje je na mestu, zasto bi neko kupovao RP u iznosu od 100 eura i odmah ga stavljao na prodaju. Ti si odgovorio jako drsko, potpuno nepotrebno. Poslednja opomena, unormali se.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

stvarno te ni ja ne razumem , ulozio si previse da bi za tako male pare prodao .. sigurno bi posle napisao tiket riotu da ti vrati ili tako nesto jer sve drugo nije realno ... uplatio si 20k riota da bi prodao za manje para nego sto si ulozio , ma daaj

Zato kad se kupuju/prodaju ovakve stvari uvek se uzimaju licni podaci pored kesha/zamene.

EAT MY SHORTS

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...