Jump to content

Targo - optički internet


cali

Recommended Posts

u slucaju da se ugovor potpisuje izvan poslovnih prostorija targo tlekoma, korisnik ima pravo da isti raskine 14 dana od dana njegovo zakljucenja.

nazalost, danas je petnaesti dan, medjutim:

ukoliko targo telekom zapocne pruzanje usluge uz izricitu saglasnost korisnika, pre isteka roka u kome je dozvoljen jednostrani raskid ugovora, korisnik gubi pravo na jednostrani raskid.

zvao sam kol centar malopre, radi neki dron od devojke koji nema pojma pa sam trazio da mi da kontakt nadredjenog ili pravne sluzbe. dala mi je mail pravne sluzbe pa sam im poslao mail u vezi ovog pitanja, tj. da li imam pravo na jednostrani raskid ugovora bez penala uzevsi u obzir da pruzanje usluge nije zapoceto.

videcemo.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Znam. Ja sam se cimao da skupim potpise koji su nedostajali da uđu u zgradu, i sad čekam do nove godine da razvuku kablove. Plaćam 4/512 telekomu 2k+. Ako do nove godine ništa ne urade, potpisaću 10/1 ili 20/1 kod telekoma.

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Pozdrav

Jel moze neko da mi kaze kako sljaka taj opticki targo telekom, citao sam po drugim forumima i ovako pitao ljude i dobijao razne odgovore, pa me zanima jel ima neko taj net i jel zadovoljan kako sljaka... imam adsl 1500/256 placam ga 1500dinara mnogo levate, a nemam vremena zbog faksa i ostalih obaveza da odem tamo da popricam da mi za te pare daju bolji paket i ne znam dal bi i dali, isto je i drugar hteo pa se do kraja prebacio kod orion-a, pa bih verovatno uzeo taj targo telekom pa ako neko moze da mi kaze kakav je i to sve :)

Link to comment
Share on other sites

Ja imam Targo 120/60 paket + televizija, to je oko 6k dinara mesecno. Sljaka sve kao sto je reklamirano, dakle brzina je ta (meni je uglavnom bitan samo upload) i tv kanali su ok, posebno je dobro sto su digitalni... Problem je sto nema nekih kanala kojih ima na drugim kablovskim operaterima pa je to malo nezgodacija, ali fakat pise to tamo koje kanale nude. Ne znam sta te jos interesuje?

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Za nesto malo vise od dva meseca se desilo jednom da se prekinuo signal, nisam imao ni tv ni net, nesto oko sat vremena. Mislim da nisu bile neke vremenske nepogode u pitanju, bar se ne secam da je bio neki kijamet napolju. Jednom se desilo da celo popodne na Prvoj televiziji nije bilo zvuka, ali mozda je to feature, a ne bug :) Osim toga radi korektno, bez padova brzine i sl.

Pritom ovo da konstantno radi stabilnom brzinom najvise mogu da potvrdim na osnovu uploada, jer sam za prethodnih 2 meseca uploadovao nekih 3-4 TB podataka na svoj FTP i konstantno je radilo 55-60Mbit/s, sto je po meni u skladu sa specifikacijom. A i download radi ok, mada to nemam tako precizno izmereno, ali ono ako je dobar torrent moze skidati i do 15MB/s, a pogotovu je dobro ako ti treba za neke sajtove koji ti prate ratio, recimo skidao sam neki Lord of the Rings triology extended edition u Blu ray formatu, ukupno oko 220GB i ratio mi je bio 5:1 u korist uploada, s obzirom da nije bilo puno seedera.

  • Upvote (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 9 months later...

Mozes ga naci u Sushi baru na Vracaru pa idi teraj ga da kopa :)

 

@topic: koliko je meni poznato ne uzimaju nove korisnike, ali mozda nije zgoreg nazvati s vremena na vreme pa proveriti. Ja sam se raspitivao za nove zgrade i dobio sam info u fazonu "aaaa, vaziiii...", ali nije nemoguce da mozda ponovo pocnu s novim korisnicima u zgradama gde vec imaju infrastrukturu. Meni net i dalje radi sasvim super i drzim fige da ne umre :) 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...