Jump to content

Selo Crew Lan #2 GRUPE


-HogaR-

Recommended Posts

E ovako dan posle,1/4 finale KVG vs R5 ono sto sam pristao kod zabadanja kompova NIKO,ali NIKO ne bi pristao tako da se nastavi,kao prvo gde se jos nastavlja da se dobije po 5000 uzme se full i mi(KVG) kucamo kill 2x AHHAHAHA sad mi to smesno,a r5 nista,svi zive samo skupljaju pare,kasnije se krece od 0 3, mi(KVG) imamo 4200 a protivnik po 10 000(kako posle resetovati terore do kraja meca?) :) ok momci,pristao sam na to iz razloga sto sam morao od 7 na posao i nisam mogao da se prepucavam,inace to pravilo nema nigde,cak i ako se kucao kill morala je i druga ekipa da kuca makar oni koji su ginuli,(ALI SE NIGDE NE KUCA KILL AHAHAHAHHA),a ne da svi krecete sa po 10 000 ok nemam ja nista vs momaka r5 al ako se druzimo,dosli smo tu da igramo(bolji neka pobedi) a ne onaj kome se olaksa prolaz,msm da to nije u redu,u svakom slucaju izgubili smo taj mec sa 2-1 u mapama,svaka vam cast r5,ali bilo vam je u dd2 olaksano,nije u redu,al dobro,sta je tu je..tipican primer entity gamegun isto kod rezultata 0 3 admin je rr server,i kako se nastavilo? "Entiti kupio full kucao kill 2x i krenuli su sa po -2 nastavak AHAHHAHAHAHAHAHAHAH joj boze,aj sto sam ja pristao tako da nastavimo,nego sto r5 misli da tako trebalo da se nastavi,nek mi se javi neko,samo neko ko misli da je to tako bilo ok fer i korektno..NIJE BILO NI OK NI FER NI KOREKTNO pristao sam samo sto je bilo 4 ujutru i sto nisam imao snage za raspravu,prepucavanje i ostala sranja.

Link to comment
Share on other sites

Payke burazeru shvati da niko od nas nije to izmislio,nego organizator (shomy) u dogovoru sa uroshem.Mi smo samo rekli da smo kada je puklo vodili 3:0 i da smo imali full + 5-6k svako.Da li je po pravilu ili ne ovako kako se nastavilo ja stvarno ne znam.Samo mi nije jasno zasto se vi idalje ljutite na nas kao da smo mi to sami na svoju ruku tako odradili.

The Creator.Teacher of the World.

Link to comment
Share on other sites

Payke burazeru shvati da niko od nas nije to izmislio,nego organizator (shomy) u dogovoru sa uroshem.Mi smo samo rekli da smo kada je puklo vodili 3:0 i da smo imali full + 5-6k svako.Da li je po pravilu ili ne ovako kako se nastavilo ja stvarno ne znam.Samo mi nije jasno zasto se vi idalje ljutite na nas kao da smo mi to sami na svoju ruku tako odradili.

" u dogovoru sa uroshem" AHHAHAHA ja se ne ljutim na vas sto se tako nastavilo,nego sto mislite da je to ispravno,NIJE ISPRAVNO,to mi je krivo,to nije u redu..ponavljam pristao sam samo zato sto sam morao od 7 na posao,i diablo je morao na posao,i bile je 4 ujutru vreme proslo za svaka prepucavanja :) i neverujem da si imao SVAKO po 5,6k jer smo mi vas ubijali,nisi mogao toliko da skupis da ste svi svaku preziveli,ali niste svi svaku preziveli,cak sta runde su bile povuci potegni..al svega ovoga ne bi bilo da je Perica otisao pravo u policiju :)
Link to comment
Share on other sites

JEDINO sto smo mi rekli je da nije fer vasa prica da obe ekipe nastave sa po 5k ili 10k posto smo imali kesa vise od vas + full puske.Niko nije rekao sta treba i kako treba.shomy i urosh su odlucili ovako kako su odlucili.

The Creator.Teacher of the World.

Link to comment
Share on other sites

Zasto uvek lock kad je najzanimljivije. :D

Salu na stranu, to je sve propust organizatora, koliko se ja secam ako se nesto desi do pete runde ide rr, igra se ispocetka... To bese davno neko pravilo, u svakom slucaju, krivica je organizatora i nicija vise, vi momci nema sta da se svadjate izmedju sebe

  • Upvote (+1) 1

First name Ever, last name Greatest.

Link to comment
Share on other sites

Ne ide restart ali situacija na gg 2012 sa entity-em je bila identicna.Admin je slucajno restartovao kad se mec najvise lomio kao i kod nas 11-4 (0:3) i dali su po 5k i igralo se a ne ovako kill i tako to propust veliki, no dobro svaka cast shom1-u decko se maksimalno iscimao da pomogne svima kolko je mogao alal vera =DDD!

Link to comment
Share on other sites

Ako resis hogare da pravis tur,shvati da ili ces da dovedes prostitutke ili ces sam velikim profesiJonalcima da titras jaja :D :D Nema odmora dok traje obnova! Sta kurac spavas po kolima? Nema to.

Nadam se da si uspeo bar BUX-u da organizujes tamo neke vlazne i suve maramice jer si ga garant rasplakao.

Mera jedinice za tecnost - LITAR,mera jedinice za glupost -EROR.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...