Jump to content

Selo Crew Lan #2 GRUPE


-HogaR-

Recommended Posts

E sad ovako :)

Decko ti fragmacha ko god da si,podcenio sam te i podcenicu te opet,jer si mali nafurani idiot :) Puuuuuuuuuuun mi vas je polni organ kontas?:) Ne mogu ja da vam odlucujem za PARE,kad igram mech,i to dal sam ja u igraonici ili spavam,tu je SHOMY koji je isto organizator i vlasnik,njemu mozes da se obratis. A to za satnicu,dal ste se vi namestili bez kontaktiranja ni mene ( nisam bio tu,bio je shomy ) ,pa vam ja rekao da ustanete lepo pise tamo u satnicama ako nisi dovoljno pismen da procitas,onda sta da ti kazem

( 1/4 Finala ( bo3 )

19:00 myDGB-SUM ( 1 )

19:00 sMk-LWC ( 2 )

21:00 KGB-kbp ( 3 )

21:00 KVG-r5 ( 4 )

Sve u svemu,turnir je kasnio jer ste se svi cekali i namestali pola sata,dogovarali taktike,ali igrao se kanter to je bitno :)

Koj rezultat bio u finalu?

  • Downvote (-1) 1

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

to sto sam se ja dopisivao i sprdao sa filipom,kakve to veze ima? :)

Necu se pravdam decurliji,koja je ove godine naucila da se okrece od flasheva :)

Tako da necu odgovarati na vase postove,od likova koji imaju 10+ godina :) hf

Edited by HogaRkbp

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

to sto sam se ja dopisivao i sprdao sa filipom,kakve to veze ima? :)

Necu se pravdam decurliji,koja je ove godine naucila da se okrece od flasheva :)

Tako da necu odgovarati na vase postove,od likova koji imaju 10+ godina :) hf

sto bi se ti meni pravdao ? nisam se tebi obratio bakaa

pricam ljudima da vide sta se desavalo na turniru koji si ti organizovao

p.s. ja jos ne znam da se okrecem na fles

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Zasto svi misle da je lako organizovati turnir?Najlakse je da kazes,e kasni,e ne valja itd...Ako si svestan da mozes da napravis turnir bez ikakvog propusta (bilo ko) onda uradi to.. A ne kad se zavrsi turnir da se kuka.

Citao sam ovo da ste bili u low seed-u (R5) , pa iskreno,ne igram cs brda,niti sam pratio,ali da ste u proteklih nekoliko turnira bili u vrhu sigurno vas ne bi stavili u low...To sto ste bili drugi,svaka cast,treba da nastavite tako,ali nije poenta da dodjes na forum i da pljujes hogara ili bilo koga drugog.Znas koliko je jakih i dobrih igraca podcenjivalo protivnike pa su izgubili od istih,to se desavalo i uvek ce...

Jos samo jedna stvar,iskreno i da ja organizujem turnir u svojoj igraonici sigurno moju ekipu ne bih stavio da sede na komodoru... Jbg-a tako je kako...Ali opet vidis da i posle svega vi ste stigli u finale,znaci bez nervoze,samo nastavite da vezbate i to je to...

hf

  • Upvote (+1) 1

Nije mi dobro!

Link to comment
Share on other sites

Jedno je kad turnir kasni a orga se cima vamo-tamo (Juric), vidi se da mu je stalo, a jedno je kada ode da spava u autu, ili jos gore kada ode kuci!? Pogotovo ako je stvarno istina ovo za 1/4 finala, takvu idiotariju jos nisam video.

Dokle god mi svi bili sa stavom "kako je tako je" i mislili da orga ima pravo da radi sta hoce, tako ce i biti.

I da, lako je organizovati turnir, tesko je dobro organizovati.

I da, na kraju dodje i kaze boli me k da odgovaram bilo kome. E pa nije bilo kome ako su ti ljudi bili na turniru i platili ufur. Valjda imas i neku obavezu prema njima.

Edited by toMaBRE
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

svaka čast ekipi r5, vidi se da su momci vežbali i da se trude i to treba da se ceni :)

4 kapitena r5 u vezi nameštanja, muljavina i to...gledaj, treba znati svoja prava i boriti se za njih ali isto tako i ne gaziti tuđa... mene si smarao ispred igraone 4-5 puta da banujemo mape rečenicom 'ae banujemo mape, ti prvi' iako treba da se baca novčić s obzirom da je ekipa koja tri puta banuje mapu prva realno u kanalu pošto tri puta imaš šansu da banujem mapu koji bi i ti banovao. kada ti treba da zaobiđeš pravila to je u redu, a za druge nije...tako da ne glumi vevericu =DDD

uživaj, poz ;)

Link to comment
Share on other sites

Citam i SMEH.

Necu nista da komentarisem samo cu da kazem STIDI SE sto smes da kazes da je zbog NAS turnir kasnio.

I na fles mozda ne znam da se okrenem,al' ocigledno znam dovoljno da ti uzmem prvo mesto u grupi...

ili ipak probaj da ubedis nas , svoje igrace i sve ljude koji su gledali mec tamo da je bilo 16:14 a ne 15:15... SMEH

STIDI SE!

The Creator.Teacher of the World.

Link to comment
Share on other sites

Citam i SMEH.

Necu nista da komentarisem samo cu da kazem STIDI SE sto smes da kazes da je zbog NAS turnir kasnio.

I na fles mozda ne znam da se okrenem,al' ocigledno znam dovoljno da ti uzmem prvo mesto u grupi...

ili ipak probaj da ubedis nas , svoje igrace i sve ljude koji su gledali mec tamo da je bilo 16:14 a ne 15:15... SMEH

STIDI SE!

mentolu mali jedan od vas je napisao kad sam pitao koliko je bio half ,vas igrac je napisao 13-2...ja ne znam si ti mentalan? :)

DEMO-i sa jedne mashine :

http://www.sendspace.com/file/0a1rjc

sa druge mashine demo-a nema,valjda ih je shomi sacuvao,pa da uploaduje,ja ih na flashu nemam.

poz

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...