Jump to content

Selo Crew Lan #2 GRUPE


-HogaR-

Recommended Posts

neko iz ostecenih ekipa.... ili neki lik koje nema pametnija posla nego da smara ljude po forumima, tebra napravi svoj turnir, nemoj da spavas 24h zobg istog, pozovi koga oces, stavi sebe ili dzouka u PROHIGH SKILL sesir i igrajte kanter, a mene i moje drugare nemoj da smaras! Boli me kurac u kom sam sesiru , sescu i igracu kanter koji god da sam i procicu grupe, a ti posto sumnjas u skill tvojih drugara (ili sebe) nemas drugog izbora nego da smaras ljude po ruru ko je koji sesir lolovoz... Druga stvar ok R5 su jaci od nas i te munja fore, nema prob pobedice nas u grupi i procice dalje i ne vidim nikakav dalji problem??! treca stvar sta gledate kao ko je koji uspeh imao? ok E-Frag je osvio top8 turnir, ostalim ekipa ma je uspeh prolaz grupa na BESU i DEFUSE-u?! ako cemo da gledamo ime, a ako cemo da gledamo licne uspehe igraca, nas 4ica iz ekipe smo bili u top10 (drugi dan) ekipa na wcg 2009 i tu smo bolji od pola ekipa i ako to nije neki veliki uspeh.... Na kraju krajeva nije ni bitno koji sam sesir, jer me iskreno boli kara, pogodilo me je to sto pisete mega giga postove o tome E-FRAG U HIGH SESIRU???!!! ne vidim u cemu je prob, ako nista drugo ne trebate tako da pisete iz postovanja sta je sve e-frag uradio za ovu scenu i koliko su dugo momci iz e-fraga na istoj sceni!!!! Ovo je samo jos jedan dokaz kakvi smo mi Srbi, zato nam je ovakva i drzava jer stalno krivicu svaljujemo na druge, i gledamo neke nebitne stvari (u ovom slucaju E-Frag).... Pobedi sve i dokazi da si najbolji, a oni nek te stavi u low ekipe nije bitno...

Edit: Hogare stavi nas u uberlow sesir bilo sta... naglasi samo da smo uberlow!

Maki ne kapiras ne krivim ja tebe sto si drugi nosioc, nije stvar u tebi. I znam da igras kanter od kada ja znam za cs. I totalno je nebitno dokle i kako sta si stigao, sada kada bi ja krenuo da nabrajam koliko sam svaki tur bio "blizu" da da dobijem nekoga ili dokle sam stigao, ocigledno da se ne radi o tome. I ne prozivamo mi e-frag kao e-frag organizaciju nego samo kao igrace. Pola vas ni ne igra cs aktivno nego cisto odigraju ponekad kao ae radi reda, o tome se radi, a neki ljudi koji se trude i vezbaju i sta znam i nema veze sto su mix oni ispadaju jer uvek imaju najteze grupe i tako dalje. Uglavnom maki nista se nije odnosilo na vas kao da ste losi za druge nosioce, niste vi namestali grupe. Nego cisto kazem realno gledano, poz. :*:*

Edited by SAxobeat
Link to comment
Share on other sites

Maki ne kapiras ne krivim ja tebe sto si drugi nosioc, nije stvar u tebi. I znam da igras kanter od kada ja znam za cs. I totalno je nebitno dokle i kako sta si stigao, sada kada bi ja krenuo da nabrajam koliko sam svaki tur bio "blizu" da da dobijem nekoga ili dokle sam stigao, ocigledno da se ne radi o tome. I ne prozivamo mi e-frag kao e-frag organizaciju nego samo kao igrace. Pola vas ni ne igra cs aktivno nego cisto odigraju ponekad kao ae radi reda, o tome se radi, a neki ljudi koji se trude i vezbaju i sta znam i nema veze sto su mix oni ispadaju jer uvek imaju najteze grupe i tako dalje. Uglavnom maki nista se nije odnosilo na vas kao da ste losi za druge nosioce, niste vi namestali grupe. Nego cisto kazem realno gledano, poz. :*:*

Druže ajde ti lepo objasni ko si ti da prozivaš igrače koji igraju u ovoj mix ekipi koju spominješ. Dakle, KO SI? Registrovao si se na ruru pre godinu dana. Pogledaj datum moje registracije. Garantujem ti da sam učestvovao (i bio jedan od organizatora) na više turnira nego što si ti posećivao, jer da je drugačije - ja bih čuo za nekog tamo SAxobeat-a (ako ti je to real nick uopšte)

Ovim putem bih te zamolio da prestaneš da ispiraš usta sa e-fragom, igračima ovog mixa koji nosi ime e-fraga ili bilo čim vezano za e-frag, da prestaneš da ispiraš usta sa mnom (koga ni ne poznaješ) i mojim drugarima.

Prošle su mene klinačke bubice odavno da bih se primao na to ko je low, a ko high - samo se osećam prozvanim jer je neki tamo SAxobeat krenuo da pljuje po meni i mojim drugarima.

efgPeca - e-frag.net

Link to comment
Share on other sites

Evo tate draga deco.

Cek' bre malo,ozloglaseni JuricM namesti svojih 10/10 turnira i niko nista,a sada smarate Hogara,e lepo.Sto bi rekli braca Crnogorci "nidje veze" .

A jes' lepo rekao celati za derbii ination - spin,ali sta je tu je,ono jes' steta,no dobro,shit happens all the time.

Ne davite sada,nista se promeniti ne moze,Nemanja srecno sa turnirom,zelim ti da sve prodje u najboljem redu.

Srcem uz LWC.

P.S. Po mom misljenju ekipa sMk,mix ili koji su klinac,zasluzuju mesto nosioca,ali opet - to je moje misljenje,dovoljno bi mi bilo da znam da igra za njih prekaljeni Sale[oth] i gg.

Ali ukoliko se vodila polemika izmedju LWC i sMk ,onda je sve opravdano s' moje tacke gledista.Jer sto se standardnog sastava KragujeBcana tice,umesto Wullemberga je upao Debeler4 i to je dakle 4+1 a ne mixeta.

Srecno svima. [ok]

Link to comment
Share on other sites

Evo tate draga deco.

Cek' bre malo,ozloglaseni JuricM namesti svojih 10/10 turnira i niko nista,a sada smarate Hogara,e lepo.Sto bi rekli braca Crnogorci "nidje veze" .

A jes' lepo rekao celati za derbii ination - spin,ali sta je tu je,ono jes' steta,no dobro,shit happens all the time.

Ne davite sada,nista se promeniti ne moze,Nemanja srecno sa turnirom,zelim ti da sve prodje u najboljem redu.

Srcem uz LWC.

P.S. Po mom misljenju ekipa sMk,mix ili koji su klinac,zasluzuju mesto nosioca,ali opet - to je moje misljenje,dovoljno bi mi bilo da znam da igra za njih prekaljeni Sale[oth] i gg.

Ali ukoliko se vodila polemika izmedju LWC i sMk ,onda je sve opravdano s' moje tacke gledista.Jer sto se standardnog sastava KragujeBcana tice,umesto Wullemberga je upao Debeler4 i to je dakle 4+1 a ne mixeta.

Srecno svima. [ok]

Eto kad neces mene (masinu) da vodis :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...