Jump to content

BES PLAYGROUND / EAST


efrag

Recommended Posts

e reche mi spale da se igra finale posle grupa odma, to je jako glupo i neuobicajeno, posle grupa se mora igrati polufinale 1. iz westa sa 2. iz easta i obrnuto . verujem da ce se svi sloziti jer je glupo da 2. iz grupe nemaju sansu za 1. mesto odnosno trofej. ali sam poprilicno siguran da je spale to pogresno razumeo

Edited by cka jagodinska
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima.

Verovatno niko nije procitao moj post bas detaljno. Rekao sam da je globalna slika da ce se cross-realm ekipe morati sudariti na nacin koji sam opisao.

Zamolicu vas sve da mi samo potvrdite u inbox na kom ste realmu kako bih mogao kostur da dodam u prvi post.

Stanje ce biti sledece:

Grupe:

Igra svako sa svakim,prve dve ekipe prolaze dalje:

E1 v W2 = W1 i L1

W1 v E2 = W2 i L2

Finale W1 v W2

Trece mesto L1 v L2

Napominjem da ce se morati odabrati najbolji nalozi za pobednicke ekipe kako bi se mecevi odrzali.

Takodje cu vas sve zamoliti da Uplatite vase ucesce, danas je utorak, i trebalo bi da se taj novac u cetvrtak podigne sa racuna. Jos jednom vas molim da svi budete azurni i uplatite koliko sutra.

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da sam stavio u prvi post, izvinjavam se svima.

BROJ ZIRO RACUNA: 160-5200100166175-78

Uplatilac: Ime i prezime, ime ekipe, igra

Primalac: Nikola Nešković , Vojvodjanska 146; 11000 Beograd

Svrha uplate: Uplata za turnir

iznos: 5.000 RSD

LocalLoadHigh=1

DMABufferSize=64

Link to comment
Share on other sites

EKIPA SA EU WEST-a

1) Naziv tima: WestCoastBRO

2) Lider tima i lineup: spale1992(EUW), zekalanja(EUW),igormajka9(EUW), unrest brainless(EUW), SharaN(EUW)

3) Kontakt ( lider ) - email , broj telefona. Spasic Djordje - 0644206301 spasicdjordje92@gmail.com

po milioniti put menjam sastav xD ali sta da se radi bolje ista nego nista. . . . jel nije problem i mi da donesemo kintu na licu mesta??

Link to comment
Share on other sites

Momci, potrudite se da se okupite oko 10 u igraoni. Obzirom da sam vas sve zvao telefonom danas, mislim da je vec suvisno da pricam. Obzirom da su neke ekipe otkazale ucesce, nekako se okupilo 8 ekipa. Igrace se na west realmu i prvi deo takmicenja ce igrati svako sa svakim. Znaci u grupi se igra 7 meceva. 4 ekipe prolaze dalje u polufinale koje se igra BO3 i finale BO3.

LocalLoadHigh=1

DMABufferSize=64

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...