Jump to content

Loot spawn diskusija


Recommended Posts

Moras da ocistis spawn point od svega, cak i od konzervi plus mora da zona bude bez igraca tj. to meste i sve oko njega u radijusu od 100-120m da bi se posle kratkog vremena pojavio nov loot. Znaci ako ima nesto na spawn pointu, nema novog loot-a dok se ne ocisti.

Osim što sam čitao po netu pričao i sa saigračima, i zaključio sam da sistem otprilike ovako:

  • Loot i zombiji se spawnuju kad se prođe nevidljiva barijera od ~120m od loota.
  • Taj loot ostaje u sve dok ima igrača u radijusu.
  • Stari loot se uklanja i spawnuje novi kad igrači izađu iz radijusa (za razliku od Pekarove tvrdnje da se zona mora isprazniti da bi se loot respawnovao, igrači sa kojima sam pričao tvrde da je dovoljno izađi iz ~120m radijusa i sačekati da ticker refreshuje loot)
  • Ticker je globalan za sve lootove na mapi, i procenjen je na 10min
  • Loot se NE SPAWNUJE ako se ulogujete unutar radijusa loota. Potrebno je preći ~120m barijeru za spawnovanje.
  • Prema nekim navodima loot se ne spawnuje ni ako vozilom pređete barijeru.

Heli crash sajtovi bi trebalo da budu drugačiji tako što se kompletno despawnuju posle lootovanja i pojave drugde na mapi, ali se nisam ozbiljnije posvetio ovome.

Dodajte svoja zapažanja i iskustva.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...