Jump to content

Premier League 2012/13 Season


konfuzni

Recommended Posts

ofsajd jeeste, ali suddija nije video da je viddic dirao loptu, zato i nije svirao.

arsenal komican. mnogo tesko ce biti bez artete. svi arsenalovi navijaci na celu sa vengerom treba da se zahvale svim bogovima na vilsiru.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Арсенал прејадан, ал надам се да је свима јасно сада, па и самом Волкоту, да не може да игра шпица против озбиљније екипе... тако може да игра само Барса

оне јадне шансе што је Арсенал имао јуче, имао је када је ушао Жиру и када је Сити заправо чувао цетаршут, тј. кренуо да шири одбрану

http://www.youtube.com/watch?v=esAULCKtCVM

[roflmao]

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Koja gomiletina beskorisnih pičkica ovaj Arsenal :D

уф, колико си фејловао сада тебра...

углавном су пичкице, али данас су покидали, поготово друго полувреме, него лопта просто није хтела да уђе у гол!

Вилшир боготац!

а у другим вестима, Рафа се само румени!

пс.

Добар овај Волкот у шпицу, нема шта ::::::::

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Pa to je to :) Kako Mesi uvek ima srece, cak i kad gadja precke. Pa posle tri precke da jos tri gola gola na toj tekmi :)

зато што Арсенал није Барса, па да има толико шанси на мечу...

iNwSZ0SX80lF4.gif

не може дрво овако да одигра из прве!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

drvo je maestralno odigralo kod onog svrsh gola podolskog u ls

mislim,meni je jako krivo sto je on trenutno u arsenalu,jer je on ZAISTA sabijac

prvo skoro nisam video jednog lika da toliko vuce prebednu ekipu do titule (pa makar i u bednom francuskom prvenstvu)

drugo,njegova kretnja sa loptom je prebolesna,znaci,prosto ti je milina da ga gledas kako pravi prostor ostatku ekipe,ili kako ide iza ledja odbrane i precesto ne dobije loptu,ili je dobije i degen promasi gol jer je u ocajnoj formi trenutno

trece,i kad ne daje golove,namesta ih,i to ne malo puta ove sezone

ali,all in all,to je moje subjektivno misljenje sa kojim niko drugi ne mora da se slozi,i ja apsoutno razumem sto govorite da je drvo,cinjenica je da je arsenal kurac,i da ls necemo videti sledece sezone,a ziru ce zavrsiti u qpru za pet i po miliona

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...