Jump to content

WTB placam do 250e!


Recommended Posts

pozz kao sto topic kaze spreman sam da platim mnogo.

Acc sa nekim od sledecih skinova placam 250e(nije bitan server)

skin:Human Ryze,King Rammus,Pax Twisted Fate,Pax Sivir

Acc sa nekim od sledecih navedenih skinova placam od 50-170e(u zavisnosti koliko ima skinova i koju su,posto nisu toliko retki kao ovi gore,server takodje nebitan)

skin:Kingpin Twitch,Masquerade Evelynn,Mr.Mundoverse,Red Riding Annie,Scuba Gragas,Shamrock Malphite,Snow Bunny Nidalee, Earnest Elf Tristana,The Mighty Jax,Vancouver Amumu,Team Spirit Anivia,Goalkeeper Blitzcrank,Kitty Cat Katarina,Zombie Ryze,Nutcracko(Shaco)

Jos jedna stvar,posto sam siguran da ce se naci ljudi koji su new in game,i napisati da ovi skinovi ne postoje jer ih nema da se kupe.Svaki od navedenih skinova je NEMOGUCE vise nabaviti jer su to old skinovi koje je bilo moguce odavno kupiti,osvojiti itd...

To bi bilo to.Znaci ako je neko zainteresovan da proda acc sa nekim od navedenih skinova neka me kontakt ovde pm ili na mob(sms) 0669237015

Edited by bokalion
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Acc: Mys eXe account je na westu

imam Pax Sivir i Pax tf, Triumphat ryze (nisam siguran jel isto sto i human)

Kingpin Twitch,Scuba Gragas od navedenih skinova nemam nista vise imam oko 100+ skinova sveukupno platinum s1 2100 ela sad nikad banovan sve heroje sve rune 10k rpa 15k ipija na accu cena 400 eura ako ti odgovara inace iz nsa sam

Acc 2 Jigdrasil na eastu 40 heroja ap set runa ad

gold s1 gold s2 mogao bi biti platinum ako si spreman da doplatis da ga naboostujem

pax jax, triumphat ryze, pax sivir mozda 10ak skinova sveukupno... sto se tice cene ponudi ako si zaintereseovan :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...