Jump to content

PES 2013


Recommended Posts

cupJR.jpg

Danas je izasao demo.

DOWNLOAD

#Konami server

http://dl.pes2013demo.konamionline.com/pes2013demo/2c7ab85a893283e98c931e9511add182/PES2013_DEMO.zip

#konamidien.vo.llnwd.net

http://konamidien.vo.llnwd.net/e4/pes2013demo/2c7ab85a893283e98c931e9511add182/PES2013_DEMO.zip

Demo Features:

5 min matches

8 teams: England, Germany, Italy, Portugal | Flamengo, Fluminense, Internacional, Santos

2 stadiums: Royal London Stadium | Vila Belmiro

Tool to unlock ingame settings, change cameras and remove blur

http://www30.zippyshare.com/v/27891098/file.html

Features:

change Camera Position ( Height, near Side and far Side )

change Camera Angle

change Camera Angle Modulator

enable or disable Replays

import PES 2010 Camera Types

import PES 2011 Camera Types

disable Replays

disable Blur

unlock general Settings

How to use:

open PES 2013 EXE File

change your settinngs

push "accept" Button

save PES 2013 EXE File

Odigrao sam 4 partije, i osim mozda kretnje sa i bez lopte nisam primetio nista novo. Igraci malo bolje rade finte nego u 12ici, nekako je lifelike kretnja nekih igraca. Cak se i graficki ne razlikuje mnogo od 12ice.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

igra je jeziva..i to je blaga rec..mrzi me da pisem ali dacu detaljniji review posle jos 20ak partija..zasad sam odigrao otprilike toliko i osim ako nisu sposobni da posle dema naprave cudo, ovo ce biti novi promasaj pesa koji def necu igrati..

i dalje je tu osnovni problem - kad dodajes pas ne znas sta sve moze da se desi! ni ti ni odbrambeni! a odbrambeni ce se ponasati prema zvezdama..sta god ti uradio, neki put jednostavno ne mozes da uzmes loptu jer igrica to ne dozvoljava nego ubaguje stopera i cao..

a da ne pominjem sto SVI igraci znaju da sutiraju u raslje sa 40 m..

Link to comment
Share on other sites

Igra je blaga katastrofa, igrači se ponašaju toliko retardirano da to prevazilazi sve granice. Uspeli su da upropaste sve što se upropastiti može kod pesa, meni je 12ca bila genijalna, ovo je teško govno.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

12ca je bila jeziva u nekim stvarima a ovo je korak dalje u toj jezivosti..

tolko su kukali kako ce da poprave golmane, golman i dalje kad ga lobujes ima mozak retardiranog pileta koje vata muve..suteve sa 35 ni ne moze da odbrani jer su svi suteri potomci r. karlosa..odbrambeni igraci sporo i bedno reaguju, trougao radi kao stun magija u warcraftu..kad ga pritisnes, pola ljudi na ekranu se ugasi..i onda samo cekas sta ce da se desi..kataklizmu su kreirali..nadam se da ce doziveti fijasko kako bi sa tim novim endzinom i 2014 nesto konacno dobro uradili..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

mislim da je 2012 bio previse napljuvan, imali smo golmane koji su bili zaista deprimirajuci, ali isto tako je postojala fora da se ta retardiranost anulira, gotovo potpuno...ja sam saznao tek nakon par meseci za to i bio sam jedini u mojoj okolini koji je znao za to, a igralo nas je tipa osmorica...kad sam rekao vise puta, kad se desi to i to, pritisni to i to i ponasace se normalno, niko me nije ni slusao, svima je bilo lakse da pljuju igricu do kraja i svaljuju sve moguce na nju iako niko nije imao pojma :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

mislim da je 2012 bio previse napljuvan, imali smo golmane koji su bili zaista deprimirajuci, ali isto tako je postojala fora da se ta retardiranost anulira, gotovo potpuno...ja sam saznao tek nakon par meseci za to i bio sam jedini u mojoj okolini koji je znao za to, a igralo nas je tipa osmorica...kad sam rekao vise puta, kad se desi to i to, pritisni to i to i ponasace se normalno, niko me nije ni slusao, svima je bilo lakse da pljuju igricu do kraja i svaljuju sve moguce na nju iako niko nije imao pojma :)

mislim da je 2012 bio previse napljuvan, imali smo golmane koji su bili zaista deprimirajuci, ali isto tako je postojala fora da se ta retardiranost anulira, gotovo potpuno...ja sam saznao tek nakon par meseci za to i bio sam jedini u mojoj okolini koji je znao za to, a igralo nas je tipa osmorica...kad sam rekao vise puta, kad se desi to i to, pritisni to i to i ponasace se normalno, niko me nije ni slusao, svima je bilo lakse da pljuju igricu do kraja i svaljuju sve moguce na nju iako niko nije imao pojma :)

pa podeli sa nama tebra! a ako mislish na to da uzmesh golmana na L2 i analog, onda cu se samo slatko nasmejati....

Link to comment
Share on other sites

ne glumim pro-a sa milion trikova u rukavu, ali odigrao sam gomiletinu utakmica u 2012 i cini mi se da je bar 70% hejta bilo zbog ocajnog golmana u 1v1 situacijama kada samo protrci pored igraca koji mu ide u susret itd...onda sam na pes serbia ili gde vec procitao tip jednog od igraca da u tim situacijama samo drzimo kocka (znam da je kvadrat) + X i da ce golman biti normalan...to sam probao i ispostavilo se da radi, uvek...

sto se tice gomile drugih stvari, skoro svi sa kojima sam se susreo su bili u fazonu 'gledaj ovaj bug', 'gledaj retardiranu odbranu' itd. a niko od njih nije hteo da prihvati cinjenicu da jednostavno ne ume; 'OMG RONALDO JE SVEMOGUC', i onda mu ti kazes aj npr. pogledaj neki od matcheva nekih boljih liga i vidi kako se igra odbrana i kako se radi to to i to, i ispadnes retard jer si omg gledao na netu nesto

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...