Jump to content

PlanetSide 2


Recommended Posts

  1. Navigate to your Planetside 2 folder.

  2. (Optional) Right click on the file named UserOptions.ini and select Copy to make a backup first.

  3. Now right click the same file again and select Open. Pick your preferred text editor, eg Notepad.

  4. Important: You need to set your OverallQuality to Custom for everything to work. (OverallQuality=-1)

  5. To disable shadows find the line named ShadowQuality and set it to 0. (ShadowQuality=0)

  6. To unlock Ultra textures set TextureQuality to 0. (TextureQuality=0)

  7. Now save the file.

  8. (Optional) Right click it again, select Properties and tick the Read-Only box at the bottom.

  9. Done!

  10. Enjoy higher framerates and/or good looking textures.

    ovo je za ljude koji imaju problema sa frejmrejtom u velikim peglama, takodje moze lightingquality = 0
    jebes ga, ja sam dobio skok sa ~20 na ~40

Zaboravio si najbitniji: render distance je 9999,9999 a treba da se podesi na 1000.

p.s igram na milleru

Link to comment
Share on other sites

nije, -1 je neki njihov "optimalni" rejndz. Odnosno, u odnosu na kolicinu ljudi u pegli ti se menja render distance cikica :) a kada setujes 1000, onda zna da bude jebeno u vecim peglama.

koju frakciju igras? :) nemoj samo da mi kazes da je vanu

Render distance od -1 se smatra beskonačnošću, tako da je 1000 bolje. Ne znam što sam istripovao da je bilo 9999,9999...

Igram (odnosno ne igram) vanzemaljce, mnogo draže mi je da ulupam sat-dva na Hawkenu ili WoTu. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ma dobro, to je standardan zerg, mnogo je lepse kada se skupi vise nas "koji se znamo", i onda prosto vidis u fajtu grupicu ljudi kako probijaju jedan deo kao kroz puter.

igra trenutno pati od pointlessnosti. I kada lockujete celu mapu sa jednom frakcijom, dodje onaj "sta dalje?" momenat... :)

Drugo, vrlo je unfriendly za dobijanje novih oruzja, posto treba izgrindati 1000 certova. a jedan cert ti je 250 xp-a, odnosno ~2 kill-a. Sto znaci da trebas da ubijes 2 soma ljudi da bi otkljucao nesto novo, sto moze da ispadne da je sranje :)

Sta da ti kazem, sem "posle nekog vremena bude bolje" :)))

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Kazem ti, retko ima onog "peace" momenta posle pegle, zato sto je samo zauzimanje pozicija neisplativo, vec odmah jurcas u drugi firefight, posto se vise isplati da rokas ljude nego da cuvas odredjenu lokaciju. Da su ubacili neke hostage NPCjeve, ili misije ala "prebaci resurse od tacke A do tacke B", ili cuvaj NPC naucnike dok obave istrazivanja na toj i toj lokaciji, itd itd. Onda bi imalo smisla da se zalazi u neprijateljsku teritoriju i da se sprecavaju prevozi odredjenih sirovina, itd. Kao sto je u EVE-u odradjeno.

Metagame je skroz sjeban, a mogli su da odrade da celo to peglanje i epika ima nekog smisla.

Kada dobijas rankove, ne otkljucava ti se nista, nikakvi implanti, vec se sve vrsi preko cert poena, sto je na neki nacin i glupo...

Resursi su nekako bezvezni, ono, oruzja nemaju durability, nemas da "kupis" posebnu municiju, ili tako nesto. Mislim, sve bi to doprinelo da igrica bude manje spray N pray. Da se ljudi zapravo stekaju za municiju, da manje umiru, itd.

Ovako je samo neki endless bigger scale betlfild :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...