Jump to content

PlanetSide 2


Recommended Posts

Vanu.

Jebi ga, bilo ih je najmanje, a ja nekako volim da igram protiv brojčanijeg i jačeg protivnika :D

+ što su tehnolodži orijentisani.

Terrana ima ubedljivo najviše, do duše, ne znam da li se procenti gledaju u trenutku igranja ili globalno, al' danas je odnos bio 28-44-28%

Edited by Atomic
Link to comment
Share on other sites

kako volim bete... tek sto sam usao u igru a ono pocelo da baguje - ne dozvoljava ulaz u pune servere a pritom ti pukne klijent, procitam po PS2 forumu sta se desava kad ono od zadnjeg peca je tako pre je sve bilo ok

a jos vise sto mrzim je to sto US ima 8 servera, EU 3 :|

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

brate, ti ne znas sta sam sve obrisao. Furam igricu u 800x 600 i jedva izdrzavam one najvece fajtove.

Realno, jedino se drkam sa drugarima po nekim manjim outpostima.

ono, skupi se nas 14 i vrtimo se u Gal-u na par nekih kljucnih mesta. Svako zalazenje u hot zone je retardirano. Imam 1-5 fps-a u bilo kakvoj vecoj pegli

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

igrao sam u nedelju i to dosta, skoro celi dan :)

dobro je radila igra, ni jednom nisam imao diskonekt ili bilo kakvo preterano seckanje

cudi me sto se dosta ljudi zali na losu optimizaciju, ja imam i3, 8gb-rama i 8800gt grafu pa mi je sve radilo poprilicno dobro, u vecim fajtovima sam imao oko 20-30 fpsa, na otvorenom terenu 40ak i to sve sa nekim starim driverima xD

danas uzeo gtx560 pa me bas zanima kako ce biti :)

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Pa ok je, samo mislim da je vise predvidjeno za neku squad varijantu sa drugarima i TS.

Masovne su borbe, zauzimanje baza traje i po 2 sata, tako da sam ne mozes bas nesto mnogo da uradis.

Zabavno mi je bilo par sati, posle me smorilo jer bez 5-6 likova da idete i osvajate...kita ;)

Za free igru je skroz ok.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

lonewolfing nema smisla, osim ako bezis od hotspotova i zauzimas sekundarne baze ili im kampujes na resuplaj zonama... zna da bude zanimljivije od onog "massive"... mada, meni u masiv fajtovima ne prelazi 5fps-a...

jednom sam otisao do neke bazice, i spotuju me 3 moskita (ona teranova avioncica) i likovi izraketiraju zelu bazu, ja nekako izbegnem sve sa dzetpekom, uletim u zgradu, i vidis lik iskace iz aviona da me hantuje po zemlji, ja ga roknem, onda drugi krece da hoveruje iznad kepchur pointa i spusti se malo, i ja se popnem na terasu, skocim mu na avion i postavim 2 c4 i onda lajkabos odletim uz eksploziju. Posle je dosao neki ATV sa jos 10ak batica, pa su me najeli olovom [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja sam na EU, trenutno igram sam i nije bas zanimljivo, najbolje je naci neki outfit ili grupu ljudi koje znas pa da picite zajedno inace je totalno neorganizovano

server na kojima igram sa MC drzi mozda jednu vaznu fabriku i to je to xD, samo malo plavo tjoshe i nista vise

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ovaj lik je sabio infija :)

Meni fali jos 150tak certova za ovu pucu, pa cu i ja da jurim :)

edit:

evo vam ga autfit, ja sam tu sa nekim rumunima, englezima, svedjanima, itd. Pa aplajujte.

xsgamers.com/forums/

Edited by majebeni-marko

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Koji grindfest... 1000 certa za pucu, super.

ooooo da... treba ti oko 2-3 dana da nagrindas. okvirno ide 60 certova na sat. jebes ga, praznici, oval ruske salate u krilo, 2 kile jogurta i udri

Realno imas da uzmes mnogo korisnije stvari za te novce, ali meni se bas igra to.

Jel si stvarno morao da napises "aplajujte"? A zasto ne, sta znam, "prijavite se" ? Tacno vidim, za desetak godina kad stasa ova generacija mermana, pola jezika ima da bude srbengleski.

Avaj, rekao sam i autfit, i ne koristim đščć. Ne znam kako da ti opisem kolicinu bola izmedju prepona prilikom koriscenja pravopisa na IGRACKOJ INTERNET STRANICI ZA DISKUSIJU. Mislim, nemoj pogresno da me svatis, ali radim u kastomerkeru, i posaljem dnevno oko 40tak mejlova, razgovaram sa 100-200-300 klijenata i pokusavam da koristim svu tu moju elokvenciju u okviru posla, a ovde bi zaista zeleo da se opustim, i da mi svaki grammar nazi ne uzima za zlo sto sam napisao "mejl" umesto "elektronska posta". [ok]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ooooo da... treba ti oko 2-3 dana da nagrindas. okvirno ide 60 certova na sat. jebes ga, praznici, oval ruske salate u krilo, 2 kile jogurta i udri

60 na sat? Nema šanse da izvučem toliko... Kod mene je 5 na sat :(

Jbm li ga, ili nešto nisam skapirao ili sam ekstremno netalentovan za ovu igru.

Probaću danas malo ozbiljnije da igram jer do sada sam trčao po mapi i tripovao se da frpujem. :)

Link to comment
Share on other sites

Na kom serveru pikas i koju frakciju?

Igraj medika, oni su ti do jaja exp farmeri, pogotovu po biolabovima gde ima mrtvih na sve strane. Engi isto nije los kada naidjes na neke AA MAX-ove, pa im onda samo punis municiju, to je sve po 20tak ekspa, plus popravke

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

  1. Navigate to your Planetside 2 folder.
  2. (Optional) Right click on the file named UserOptions.ini and select Copy to make a backup first.
  3. Now right click the same file again and select Open. Pick your preferred text editor, eg Notepad.
  4. Important: You need to set your OverallQuality to Custom for everything to work. (OverallQuality=-1)
  5. To disable shadows find the line named ShadowQuality and set it to 0. (ShadowQuality=0)
  6. To unlock Ultra textures set TextureQuality to 0. (TextureQuality=0)
  7. Now save the file.
  8. (Optional) Right click it again, select Properties and tick the Read-Only box at the bottom.
  9. Done!
  10. Enjoy higher framerates and/or good looking textures.

    ovo je za ljude koji imaju problema sa frejmrejtom u velikim peglama, takodje moze lightingquality = 0
    jebes ga, ja sam dobio skok sa ~20 na ~40

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...