Jump to content

problem sa senseom


Recommended Posts

Mouse fix ima drugu namenu, a i pri tome smanjuje sens, trebao bi da kaze o kom misu je rec?

Знам, али ако га је инсталирао и навикао на њега могуће да се сам вратио на дифолт..

Ја имам Ксаја и то ми се понекад дешава, покренем поново маус фикс и врати се сенс на нормалу..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Neka vam ovo bude od mozda male pomoci. Na proslom turu par ljudi je bas sa mx-om imalo problem da ima cs verovali ili ne secka. Moja pretpostavka je da ima veze sa time na koliko hz mis radi. Medjutim posto u igraonici imamo g400 momcima sam ponudio da igraju na njima ( fazon previse posla pa obzirom da su misevi manje vise isti ) momci probaju i pazi sad, prokleti cs vise ne secka !!! Ovo me samo dovodi do jedinog logicnog objasnjenja. Verovatno je m$ izbacio neki update koji ima veze sa usb portovima pa uredjaji koji rade po defaultu na vecoj hercazi ne prave problem, dom uredjaji starijih generacija prave problem. Ovo sve naravno u kombinaciji sa command rateom, jer mis ne moze da igri isporuci dovoljan broj updatea po sekundi. Problem je najuocljiviji u cs-u dok u obicnom radu mislim da ga je jako tesko uociti. To otprilike znaci, probaj i sa i bez drajvera a i probaj da povisis hercazu, doduse mx518 nine dizajniran da radi na vecoj hercazi ali trpi, posle nekog vremena se i on shebe a posle toga mu nema spasa, bagovace zanavek i postace obican office mishonja. Toliko, ukoliko ima nekih dodatnih pitanja, rado u vam asistirati.

LocalLoadHigh=1

DMABufferSize=64

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...