Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ma stvar je maaaalkice dublja.

Sa profama i strucnjacima s faksa radim vec 2 godine skoro na projektu energetske efikasnosti. To je ovo po cemu se trubi po vestima u poslednje vreme... energetski pasosi, licence za energetsku efikasnost itd. Mi radimo na istrazivackom projektu koji je uvod za sve to. Uglavnom, pare su jako dobre, a profesorka je caletova ortakinja, rade zajedno vec 20 godina u struci, i za te pare koje dobijam od tog posla... cinim joj uslugu u principu (posto mi je ona i nabacila posao), tako da nije frka bas tolika... ali ono, ne radi mi se preterano :)

Ja sam pitao da li je moguće da su 'studenti mnogo glupi'??? Jbt, nismo mi završili pre 150 god; ne sećam se nešto da su mi knjige i skripte bile preteške za čitanje ili sl. Za cca. 10 godina smo dobili komplet generacije idiota?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Faks je drzavni Arhitektonski Fakultet u Beogradu, predmet Arhitektonske Konstrukcije 1 i 2.

Kolko sam ja skapirao iz price, davali su ispit gde je palo boga oca ljudi, a onda su u sledecem roku za 2 nedelje dali identican ispit samo sa promenjenim rasponom konstrukcije, gde su ponovo svi pali.

Kapiram da je to onaj shljam sto protestuje u oktobru mesecu za skolarine, bodove itd, sto preko godine ladi muda.... nisam znao da su u tolikom broju da profesorka (kojoj je ovo fazon 15ta generacija studenata) hoce da dumbdown-uje predavanja, haha.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Pa upravo to, tako da ne vidim razlog zasto bi se menjalo gradivo, jer vecina iole normalnih studenata to spicka u roku. Menjajte studente ze neke normalnije, then again necete dobiti velike sume kesa od skolarina... Zacarani krug.

Btw, je l' tu Tasko Mane(v)ski profesor? :)

Link to comment
Share on other sites

Ал да се не зезамо, ја сам увек за дрвље и камење по играма, невезано за лолост чланка:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ал да се не зезамо, ја сам увек за дрвље и камење по играма, невезано за лолост чланка:)

Šta ono, marš napolje, penji se na drvo fazon ? [:D]

Edited by Shekk

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Tinejdžer je počeo da govori svojoj 13-togodišnjoj devojci da želi da pobegne od kuće i ima dete sa njom

napravio je bebu 13-ogodisnjem detetu, nema pravo da ucestvuje u bilo kakvoj statistici ljudskog roda vezanu za igre ili bilo sta drugo

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

Šta ono, marš napolje, penji se na drvo fazon ? [:D]

Може и то, марш напоље, пењи се на дрво и гађај се КАМЕНИЦАМА са другом децом!

napravio je bebu 13-ogodisnjem detetu, nema pravo da ucestvuje u bilo kakvoj statistici ljudskog roda vezanu za igre ili bilo sta drugo

Ваљда жели, а није још направио.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...