Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Изгледа да и њих афектује криза, не сећам се да су раније у оволикој размери крали шахтове и поклопце за сливнике.

Ajde da je samo to,ali malo vas zna da jedino oni imaju ludacka muda da odu na prugu i da skinu visece tegove sto drze zice koje su pod naponom od 25.000 VOLTI burazeru moj :D A ti tegovi su od gvozdja..Naravno,naprave sranje i zastoj od po vise o d 3 sata zbog gvozdja..Jednom coveku su skinuli u pola noci sve bakarne oluke sa kuce..Kuca je na sprat..doneli su merdevine i njih 10 je skinuo oluke u roku od sat vremena da niko nije cuo..Kakve nindze mindze a? :)

Link to comment
Share on other sites

ja i sad ne cujem da prave probleme po NS-u..

ma gde ne prave. oni i doperi su najgori shljam grada. startuju ljude na ulici i otimaju im pare, skidaju lancice zenama s vrata na ulici, duvaju lepak na sve strane.

tipa trg mladenaca, gde je maticar, kad god je subota ili nedelja, njih 20 se nakaci ispred ulaza kod maticara, svi imaju kese s lepkom i cekaju neku kintu. bukvalno traze kintu da se sklone odatle.

meni su upali u garazu preko 5 puta, iako je relativno dobro zasticena. takodje i nekim komsijama. i nista im ne mozes, ako ih uhapsis, njima ce biti bolje u zatvoru. s obzirom da su ugrozena nacionalna manjina, svi primaju socijalno jer imaju 50 klinaca, pa kad se naredjaju u posti hoces da umres od smrada. a kraljeve sa konjima koji blokiraju saobracaj u sred centra necu ni da komentarisem.

Link to comment
Share on other sites

ma gde ne prave. oni i doperi su najgori shljam grada. startuju ljude na ulici i otimaju im pare, skidaju lancice zenama s vrata na ulici, duvaju lepak na sve strane.

tipa trg mladenaca, gde je maticar, kad god je subota ili nedelja, njih 20 se nakaci ispred ulaza kod maticara, svi imaju kese s lepkom i cekaju neku kintu. bukvalno traze kintu da se sklone odatle.

meni su upali u garazu preko 5 puta, iako je relativno dobro zasticena. takodje i nekim komsijama. i nista im ne mozes, ako ih uhapsis, njima ce biti bolje u zatvoru. s obzirom da su ugrozena nacionalna manjina, svi primaju socijalno jer imaju 50 klinaca, pa kad se naredjaju u posti hoces da umres od smrada. a kraljeve sa konjima koji blokiraju saobracaj u sred centra necu ni da komentarisem.

Jesi navatao nekog od njih i ulomio ? :)

Link to comment
Share on other sites

Jesi navatao nekog od njih i ulomio ? :)

ma jok. najbliže što sam bio je jednom kad me startovao neki doper na ulici, da mu dajem pare. taman kad sam video da ćemo da se peglamo, uletela mu dva ortaka. onda došli neki ljudi iz restorana pored i rasterali bagru.

Link to comment
Share on other sites

Danas mi skidali sasušenu kožu stopala kad me previjali, a taman sam mislio da je to iskustvo završilo sa bolnim delovima :)

I posle devet meseci samovanja u sobi konačno mi poslali cimera, sad moram da se navikavam da soba nije samo moja :)

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja studenjak i lepi dani. Kad se setim, jbt. Sutra bih se vratio.

@topic

Posao i kisa iz neba i iz zemlje.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Realno, zatvorske sobe su veće nego ove u Rifatu :D

Al navikne se čovek, vidim da je sasvim ok ovaj lik što došo, kompromis, razumevanje i spremnost da se izadje u susret kad zatreba, i nema problema...nadam se. :D

edit. Nek mi se skine s kurca ko god da me uhodi po forumu, hvala lepo.

Edited by Савовски
  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...