Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Nije kompleksaški, pravni je. Samo lik godinama nije učio, radio sve drugo samo se njije bavio knjigom. Na kraju je skontao da ako ne diplomira tipa u naredne 2 god, neće ni moći da završi. I ostavio sve drugo seo i opeglao faks do kraja. Sa čak i pristojnim ocenama, 8+.

Mora da je i Toma Nikolic studirao na istom!

AEHEHEHAHAHEHAHEHOOOOO

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

nigger me prosvetlio i dobro sam uradio ispit!

inace, gori neki stan u 61. jug, jebeno

Ja zaista ne mogu da verujem da pola hidranata i hidrantske opreme u Beogradskim zgradama NE VALJA BRE..Ejj...pa majku mu ko odrzava i servisira to ...Toliko servisnih agencija ima da ne znas u koju pre da udjes a hidranti neispravni..Sva sreca pa je taj hdrant bio ispravan ali doduse i bez njega bi se to ugasilo vrlo brzo..

Link to comment
Share on other sites

Ja zaista ne mogu da verujem da pola hidranata i hidrantske opreme u Beogradskim zgradama NE VALJA BRE..Ejj...pa majku mu ko odrzava i servisira to ...Toliko servisnih agencija ima da ne znas u koju pre da udjes a hidranti neispravni..Sva sreca pa je taj hdrant bio ispravan ali doduse i bez njega bi se to ugasilo vrlo brzo..

ja se ne secam zgrade koja je starija od 10 godina da sam usao u nju a da bar jedan "H" ormaric nije obijen i ukradeno crevo iz njega. A oni javljaci pozara (sto rucni gde treba da razbijes staklo sto automatski) po defaultu bivaju iskljuceni iz sistema posle par meseci. Tuga jbti :/

Link to comment
Share on other sites

ja se ne secam zgrade koja je starija od 10 godina da sam usao u nju a da bar jedan "H" ormaric nije obijen i ukradeno crevo iz njega. A oni javljaci pozara (sto rucni gde treba da razbijes staklo sto automatski) po defaultu bivaju iskljuceni iz sistema posle par meseci. Tuga jbti :/

Ja bih bio presrecan kada bi se uveo sprinkler sistem u svakoj zgradi,to bi bilo ogromno olaksanje a naravno jos kada bi se svaka zgrada zakljucavala redovno ne verujem da bi bilo obijanja..bar ne u ovolikoj meri..

Inace.sprinkler sistem je neverovatno dobra stvar i odlicna preventiva i cak sta vise,odradi 70% posla a vatrogasac kad dodje na mesto pozara ostaje mu samo da dovrsi gasenje pozara...Sistem koji se nakon pojave pozara i odredjene temperature automatski aktivira..Jeste skup sistem ,ali radi posao sto je i najvaznije..

Link to comment
Share on other sites

problem su cigani. dosta dugo sam ih branio, ali brate, kradu sve što nije zabetonirano/zavareno. naravno da su sva creva iz H ormarića odneli dok još nije ni useljena zgrada bila, nego u celom kraju nije ostao nijedan poklopac za šaht, bukvalno su svaki ukrali. o sitnicama poput otirača i onih rešetki za čišćenje cipela da ne govorim, a vrhunac je bio pre mesec-dva kada su isekli kabl za uzemljenje za celu zgradu, pa sad nemamo uzemljenje nigde. a u pitanju je možda metar kabla koji nije uzidan nego je išao po zidu od neke razvodne kutije do poda.

odavno planiram da nabavim aparat za gašenje, ali uvek tripujem da ima nešto preče.

Link to comment
Share on other sites

Nije da trolujem, ali problem je lik koji otkupi bilo koju gvozdjuriju ili kablove ili sta vec a sto je ocigledno krdaeno iz zgrade, ulice. Da makar jedan takav popije kaznu, zatvaranje firme, mardelj sta god. Ovako cigici jednostavno rade ono sto je dopusteno. Jebe im se za sahtove i creva. Zive u govnima kako god okrenes.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Ne bas. Nije dopusteno da krades ili seces. Ali gance nemos da zaustavis osim da ih ubijes. Ali ako obesis kupca za primer drugima, nece vise krasti jer nemaju kome da prodaju.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

pre nekoliko noci dolazim gajbi u 4 ujutru i vidim 1 cigana ispred i 1 u ulazu, doslo mi da isamaram obojicu... i sta covek da pomisli? djavolja posla...

a najveci problem u zgradi je sto na ulaznim vratima nema brava vec par godina i moze da ulazi ko hoce i kad hoce, kucni savet se raspada, ne zna se ni predsednik, nit se iko angazuje oko toga...

tako je meni otisao bicikl pre par godina kad sam ga vezao ispred vrata od stana, ali dzabaa...

Link to comment
Share on other sites

problem su cigani. dosta dugo sam ih branio, ali brate, kradu sve što nije zabetonirano/zavareno. naravno da su sva creva iz H ormarića odneli dok još nije ni useljena zgrada bila, nego u celom kraju nije ostao nijedan poklopac za šaht, bukvalno su svaki ukrali. o sitnicama poput otirača i onih rešetki za čišćenje cipela da ne govorim, a vrhunac je bio pre mesec-dva kada su isekli kabl za uzemljenje za celu zgradu, pa sad nemamo uzemljenje nigde. a u pitanju je možda metar kabla koji nije uzidan nego je išao po zidu od neke razvodne kutije do poda.

odavno planiram da nabavim aparat za gašenje, ali uvek tripujem da ima nešto preče.

Imam ja jedan S6 Aparat..ako hoces mogu ti ga dati za DZ nije problem uopste..A sto se tice cigana,pa iskreno oni da mogu oni bi i mamu svoju prodali za dinar da imaju da duvaju lepak i da prave sranja po Gradu..U Novom Sadu prosle godine jedna organzacija,sad ne znam koja ali znam da je jedna organzacija davala svakom ganciju koji nema ni kuceta ni maceta po 5.000-6.000 dinara samo da ne prave probleme,imali su i gde da se okupaju,prespavaju,pojedu nesto i pogledaju TV i jedno vreme nisu pravili probleme,ja i sad ne cujem da prave probleme po NS-u..Ono je bilo strasno za videti kada kasno uvece dodjes vozom u Novi Sad pa prodjes kroz stanicu i vidis njih 20 kako u hodniku duvaju lepak,lome aluminijumske ploce ubusene u zid a policiju boli dupe,nece da reaguju dok ne prijavis..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...