Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Prosipala mi se ključala voda po stopalima večeras, satima sam se prekidao od bolova, hitna pomoć me odvela u gaćama i bosog bez ličnih stvari, da bi mi posle rekli da ne vraćaju oni nazad kući, u centru za opekotine su mi rekli da oni ne daju ništa za bolove i previli me samo, tako da da sam u srcestajućim bolovima, u gaćama i stopalima umotanim kao u nekog klošara ponižen se smucao po prevozima nazad do rifata. Jebem ti i zdravstveni sistem i moj život retardirani i nepravednu karmu koja mi stalno piša po glavi i smeje se.

a da zamolis da ti neko da fiksni/mobilni i nazoves taksi, pa te onda taksi saceka ispred doma dok spustis pare? ili nazoves ortaka koji ima kola? ... hodanje do i od javnog prevoza sa opekotinama na stopalima bi bila neka 596-a stvar na spisku onih koje bih probao ...

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

skapirao sam da mozda nije bas ni dobro boraviti na tom aerodromu, uzevsi u obzir da su ga bombardovali govnima 3 meseca.

jebem li ga, margiju još uvek nisu izrasli rogovi :D

Jebote koja neorganizacija saobracaja kod aeromitinga, 100k ljudi izlazi sa aerodroma i ceka ih 10 autobusa. Jebenih 60 stepeni u onim krsevima, vukli su se sat vremena do batajnice, kapiram da bih peske stigao pre... A da, kod aerodroma 5 pandura na 100k ljudi koji ne mogu da sklone ljude sa puta, a u batajnici na svakih 500 metara pezo sa po dvojicom koji citaju novine, fu.

trebalo je da ideš bajsem, matori

Link to comment
Share on other sites

meni je bilo OK na aeromitingu, jedino me je smorila vrućina

eurofighter sabio, rusi neočekivano podbacili, a naši se standardno najviše trudili ali lete na magarcima

Ja sam ispizdeo od onolike guzve..morao sam da zabodem stek 20 minuta da bi se slikao pored aviona ili helikoptera..ona deca kao pustena s lanca,a o vrucini da ne pricam..Onaj sa nacrtanim orlom na avionu je pokidao realno..Zaboravio sam kako se zove,znam da je neki Podpukovnik

Link to comment
Share on other sites

Sad sam se setio...PkP Miodrag Ristic-Rile...Covek je odradio svoj deo Carski..Grga hteo ja da dodjem bajsom iz Indjije ali zvali me drugari da idem sa njima kolima i jbg..Samo da je organizacija bila malo bolja i ne bih se bunio..Onaj sto je doleteo iz Madjarske nije bio los..bukvalno niotkuda se stvorio ,odradio covek svoj deo i zapalio nazad.

Link to comment
Share on other sites

a da zamolis da ti neko da fiksni/mobilni i nazoves taksi, pa te onda taksi saceka ispred doma dok spustis pare? ili nazoves ortaka koji ima kola? ... hodanje do i od javnog prevoza sa opekotinama na stopalima bi bila neka 596-a stvar na spisku onih koje bih probao ...

Ne ja sam to čisto avanture radi uradio. Nikom iz doma ne znam broj napamet, ljudi kojima znam broj napamet su u jagodini, kod sebe do ponedeljka sam imao tipa 150 dinara još, a taksi ne bi izašao bez 500 najmanje, a ne znam da li su ljudi sa kojima sam dovoljno dobar u domu tog trenutka(petak uveče) i da li imaju uopšte da me pokriju za taksi kad dodjem tamo.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Od sutra opet škola, mora se ustajati u 6:20, a taman sam navikao da se usvinjim od spavanja. :c

Edited by Aleksandar.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Gde ti ides u skolu, u Pancevo?

Kakva dobra i neočekivana fora!

Ustanem u 6:20, razvlačim se po krevetu do pola 7, doručkujem i krenem u školu oko 10 do 7.Nastava počinje u 15 do 8, idem od Novog Beograda do Južnog Bulevara.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

sutra ujutru ispit, a nisam savladao gradivo... sad cu da se mucim celu noc da naucim jos nesta :( sto sam stariji sve mi teze pada ucenje... ah, ta lenjost

Drugar je uspeo da sa 30-31 da 17 ispita i diplomira. Došlo iz bulje u glavu. Ja nisam mogao da verujem da to može, ali eto. Tako da, samo hrabro.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Nije kompleksaški, pravni je. Samo lik godinama nije učio, radio sve drugo samo se njije bavio knjigom. Na kraju je skontao da ako ne diplomira tipa u naredne 2 god, neće ni moći da završi. I ostavio sve drugo seo i opeglao faks do kraja. Sa čak i pristojnim ocenama, 8+.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...