Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

skapirao sam da mozda nije bas ni dobro boraviti na tom aerodromu, uzevsi u obzir da su ga bombardovali govnima 3 meseca.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ja se spremam bajsem do bataje :)

Do jaja, ja prelazim sad na voznju rikse sa imperatorom :D

Inace, trcanje car...jbm ti uboga kolena koja me izdadose u cvetu mladosti :(

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Jebote koja neorganizacija saobracaja kod aeromitinga, 100k ljudi izlazi sa aerodroma i ceka ih 10 autobusa. Jebenih 60 stepeni u onim krsevima, vukli su se sat vremena do batajnice, kapiram da bih peske stigao pre... A da, kod aerodroma 5 pandura na 100k ljudi koji ne mogu da sklone ljude sa puta, a u batajnici na svakih 500 metara pezo sa po dvojicom koji citaju novine, fu.

Link to comment
Share on other sites

Jebote koja neorganizacija saobracaja kod aeromitinga, 100k ljudi izlazi sa aerodroma i ceka ih 10 autobusa. Jebenih 60 stepeni u onim krsevima, vukli su se sat vremena do batajnice, kapiram da bih peske stigao pre... A da, kod aerodroma 5 pandura na 100k ljudi koji ne mogu da sklone ljude sa puta, a u batajnici na svakih 500 metara pezo sa po dvojicom koji citaju novine, fu.

Takoreći isto ko i prethodnih 10+ godina.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...