Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

jebote u mojoj kuci postoji neki jebeni hobgoblin koji mi krade stvari...barem jedna majica mora da nestane u sezoni,a kad sam se vratio u aprilu potpuno mi je isparila omiljena shulja(sto mi je prilicno tesko palo jer sulje slabo i nosim i kupujem)I aj sto sam prevrnuo celu kucu od tada da je nadjem,sad kad sam se vratio iz Makedonije,nema mi jebenih patika za fudbal...tamo ih nisam nosio,a u kuci postoje dva mesta gde mogu da budu,i nisu tamo,pogledao sam svaku supljinu i rupu u kuci i nema ih jebeno nigde...jebem ti bre zivot

Ja sam negde sagubio ssi majicu, kontam da mi je bivsha spalila. A prethodnih 7 dana sam trazio slushalice po sobi i prevrtao sve da bi mi ih keva nashla dok je sredjivala neku cebad. ;/

EDIT

lol, keve trollovi.

Edited by jasamnepismen

.

Link to comment
Share on other sites

PECENI BADEMI! o/

Probao sam ih jos prosle godine u Torontu, tetka mi napravila i odusevio sam se, mesec dana sam ih jeo kao blesav. Posle sam potpuno zaboravio da to trazim kevi da mi pravi, i sinoc se setila i napravila. Kako su dobriiiii...

to je jedna od najboljih stvari koje sam jeo!

ali kao i cevapi, ne mogu da se pronadju slicni kao na Bascarsiji, jednostavno su drugaciji nego na drugim mestima...

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Ja sam tripovao da sam izgubio i "Na terasi imate pusci" i "More than meets the eye", dok nisam zapravo prebacio stvari iz jednog ormana u drugi i time imao uvid u stanje sve garderobe i nasao ih zabacene na dnu.

a mozda si se samo odlucio da ih vise nikada ne nosis, pa si se predomislio!

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

keva ne troluje sigurno,a ormare i sve ostale kurcine sam odavno pretrazio preslagao sredio itd itd

faking trol lajf

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

koja je sprdnja celo to suđenje apple vs samsung, strašno

Ladno sam krekiju slučajno dao plus i time mu obrisao 1 minus :C

mislio sam da mu ne dajem minus za taj post (pošto sam ga već warn-ovao za vređanje, što mu je bio deseti i jedanaesti poen tj. permaban), al sad jesam, čisto da anuliram tvoj missclick :)

Link to comment
Share on other sites

Hahe...

ja otiso 90 na zimovanje sa skolom i kad sam se vratio vidim amiga se sjaji i cakli...naravno ne radi...keva naravno, uz trollface, jao, bili su prljavi dugmici, pa ja oprala sa parocistacem, .......fufufuufuuuuuu

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Cale nosio u neki servis i opravili za, recimo, 60-70 maraka...Ali pretrpljeni dusevni bolovi naneti tom prilikom se i sada osecaju :D

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

mislio sam da mu ne dajem minus za taj post (pošto sam ga već warn-ovao za vređanje, što mu je bio deseti i jedanaesti poen tj. permaban), al sad jesam, čisto da anuliram tvoj missclick :)

ali, ali... po ovome će ljudi zaključiti da sam ja zapravo hteo da mu dam minus! a to (možda) nije istina! :D

Link to comment
Share on other sites

ljudi, jasno vam je da se to nije desilo? ono kao fejk vest koju su nasi novinari preneli bez provere i to?

nisam mislio na hoax o pet kamiona nego na pravo suđenje. američka porota u gradu na tri kilometra od apple centrale je presudila u korist apple-a, moš misliti. i sad svi moraju da prave okrugle telefone jer je apple patentirao pravougaonik.

ali, ali... po ovome će ljudi zaključiti da sam ja zapravo hteo da mu dam minus! a to (možda) nije istina! :D

hm, ako si ti dao plus a ja minus onda mu zajedno nismo dali ništa, tj. ispalo je kao da nisi hteo da mu daš ni plus ni minus. ako si hteo minus, moramo nagovoriti nekoga da to uradi umesto tebe.

Link to comment
Share on other sites

sry then, mislio sam da i dalje pricate o novcicima. Jebiga, zato je uvek bilo zajebano poslovati u Americi. U EU npr nema tako retardiranih copyright i patent zakona. Treba bojkotovati to US trziste, ali previse je tu para da bi to velike korporacije uradile.

unrelated

i gde su sad neke organizacije koje se bore za prava dece i slicno??

Link to comment
Share on other sites

I meni se to dešavalo pa mi je ivan~ sredio.Ne znam tačno rešenje problema, ali mislim da je pominjao da je negde sajt bio blokiran

sry znam da nisam od neke pomoći :P

edit : Ipak je neki problem do DNS-a.

Edited by Aleksandar.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...