Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

citam komentare na blicu na vest da je onaj cuvar promenio iskaz i prosto ne verujem...sa jedne strane batice koje su u fazonu 'TO NIE TESHKO UBISTVO ONO STA JE SKAKO ONO TADICU ZUTI STE JEBEM MATER KOSOVO' a sa druge strane nesto civilizovanija ekipa koja misli da je mnogo iznad ovih drugih, a svi zajedno pokazuju neverovatno jeziv nivo inteligencije...ne znam da li to dolazi sa godinama ili kako vec, ali zajebano je kad shvatis koliki je zapravo procenat glupih ljudi...na tu glupost dodas nadmenost i bezobrazluk i pocnes da razmisljas o atomskoj bombi

a i ja izmisljam toplu vodu izgleda...

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

odjednom kupac nije vise customer, sada je consumer. consumer support. consumer feedback. jebeni amerikanci.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

PECENI BADEMI! o/

Probao sam ih jos prosle godine u Torontu, tetka mi napravila i odusevio sam se, mesec dana sam ih jeo kao blesav. Posle sam potpuno zaboravio da to trazim kevi da mi pravi, i sinoc se setila i napravila. Kako su dobriiiii...

odes u obliznji maxi i kupis peceni badem na kilo :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

jebote u mojoj kuci postoji neki jebeni hobgoblin koji mi krade stvari...barem jedna majica mora da nestane u sezoni,a kad sam se vratio u aprilu potpuno mi je isparila omiljena shulja(sto mi je prilicno tesko palo jer sulje slabo i nosim i kupujem)I aj sto sam prevrnuo celu kucu od tada da je nadjem,sad kad sam se vratio iz Makedonije,nema mi jebenih patika za fudbal...tamo ih nisam nosio,a u kuci postoje dva mesta gde mogu da budu,i nisu tamo,pogledao sam svaku supljinu i rupu u kuci i nema ih jebeno nigde...jebem ti bre zivot

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jebote u mojoj kuci postoji neki jebeni hobgoblin koji mi krade stvari...barem jedna majica mora da nestane u sezoni,a kad sam se vratio u aprilu potpuno mi je isparila omiljena shulja(sto mi je prilicno tesko palo jer sulje slabo i nosim i kupujem)I aj sto sam prevrnuo celu kucu od tada da je nadjem,sad kad sam se vratio iz Makedonije,nema mi jebenih patika za fudbal...tamo ih nisam nosio,a u kuci postoje dva mesta gde mogu da budu,i nisu tamo,pogledao sam svaku supljinu i rupu u kuci i nema ih jebeno nigde...jebem ti bre zivot

Takođe, nema mi barem 2-3 majice koje sam ono redovno nosio.Znam da mi je jednu keva bacila "Aleksandre sine, pa mala ti je ta majica" :c

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...