Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Pored ove dobro poznate: "That's one small step for man, one giant leap for mankind", Neil je izgovorio i recenicu: "Good luck Mr. Gorsky!". Kada su ga novinari pitali sta je to trebalo da znaci, Neil nije hteo da odgovori. Zatim su usledile brojne pretrage o tome ko je zapravo Mr. Gorsky. Nagadjali su da je suparnicki ruski astronaut, Neil-ov stari prijatelj ili preminuli kolega iz avijacije... Medjutim nisu mogli da pronadju nikoga ko se preziva Gorsky. Tek mnogo godina posle Neil je otkrio da je kao dete prebacio loptu u komsijino dvoriste. Tada je cuo Mrs. Gorsky kako vice i kako gadja nekim stvarima svog muza Mr. Gorsky-og. Takodje je cuo i recenicu koju je rekla: "Znas kada cemo voditi ljubav?! Kada onaj dosadni komsijin mali bude hodao po mesecu!"

Edited by Sijalicа

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Pored ove dobro poznate: "That's one small step for man, one giant leap for mankind", Neil je izgovorio i recenicu: "Good luck Mr. Gorsky!". Kada su ga novinari pitali sta je to trebalo da znaci, Neil nije hteo da odgovori. Zatim su usledile brojne pretrage o tome ko je zapravo Mr. Gorsky. Nagadjali su da je suparnicki ruski astronaut, Neil-ov stari prijatelj ili preminuli kolega iz avijacije... Medjutim nisu mogli da pronadju nikoga ko se preziva Gorsky. Tek mnogo godina posle Neil je otkrio da je kao dete prebacio loptu u komsijino dvoriste. Tada je cuo Mrs. Gorsky kako vice i kako gadja nekim stvarima svog muza Mr. Gorsky-og. Takodje je cuo i recenicu koju je rekla: "Znas kada cemo voditi ljubav?! Kada onaj dosadni komsijin mali bude hodao po mesecu!"

ovo je urbana legenda

Link to comment
Share on other sites

Играм Слагалицу на ФБ против неког лика који не престаје да кења, кад ме је сморио напишем му "убиј се" и лик крене у фазону "ај ћути, неписмен си", ја реко' "неписмен?", па као "каже се уби се". Уфффффф, наставља се слично, лик је прилично глуп и сразмоерно томе надмен, а још губи па је љут. И ја му на крају кажем да не ваља да се трипује и да буде толико надмен, на шта он одговара саркастично "порадићу на томе" и ја му кажем да би сигурно порадио када би схватао о чему причам, на шта ме цар исправља " *схватио, ај неписмен си". Јбт.

Занимљив ми је живот. ;с

Edited by Ребел
  • Downvote (-1) 1
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...