Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Kako mi pisha kompjuter u oko...

Ventilator od napajanja se razglavio ili se zaprljao prasinchinom... i krenu je da dodiruje ono njegovo kuciste i proizvodi zvuke ko neka jebena bushilica. Mene mrzi da to otvaram sad i da chistim... i zaboo sam izmedju sredine ventilatora i reshetke neku stiroporsku penu i zalepio selotejpom... skrpio i sad je ok.

Ali to znaci da moram sutra da razgovedjujem kompjuter a imacu posla dosta... a ne mogu da otvorim i samo ocistim to, nego ono.. kad otvaram i cisti, ima sve da ocistim lepo..

first world problems feat. white people problems.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

bolje odmah kupi novi ventilator za napajanje, to čišćenje nikad nikom nije popravilo ventilator koji je protandrkao, samo ćeš džaba dvaput da otvaraš napajanje.

Link to comment
Share on other sites

Vlasnica Cigre se danas porodila, tako da smo morali da se vratimo iz Kuceva, kako bi to moglo da se proslavi. Nismo nesto preterali, jer vec sutra ujutru nazad za Kucevo, da se zavrsi jos par stvari, pa da mozemo da docekamo decu u nedelju kako valja. Pozdrav drugari, vidimo se za 7-8 dana. :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Svratio sam i ja do Beer Fest-a, mnogo hulibratorija, prepuno kurvi, preskupo pivo i jedva sam disao od one prašine.

inb4 "hladna priča, buraz"

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...