Jump to content

Selo Crew Lan #2


Recommended Posts

Posle sastanka u sinagogi izmedju mene i buxa :D dogovorili smo se da umesto 500din dajemo po 600 ako ce hogar biti u gubitku 1000din nismo toliki jevreji :D

Imas i pice od mene tamo, cisto da popijes nesto jbg, veliki je to napor.. em se napinjes sa ljudima na ruru, em ti tamo kojekakvi hitoni traze nesto da im udovoljavas i ti naravno udovoljis svima jer si prvenstveno dobar covek, za 1000din :D sledeci turnir malo veci ufur ako mene pitas i bolje da ne stavis nagradu za 3. mesto ako nemas kesa, nego neka pizza kao u defuse-u tipa :tf:

Link to comment
Share on other sites

Imas i pice od mene tamo, cisto da popijes nesto jbg, veliki je to napor.. em se napinjes sa ljudima na ruru, em ti tamo kojekakvi hitoni traze nesto da im udovoljavas i ti naravno udovoljis svima jer si prvenstveno dobar covek, za 1000din :D sledeci turnir malo veci ufur ako mene pitas i bolje da ne stavis nagradu za 3. mesto ako nemas kesa, nego neka pizza kao u defuse-u tipa :tf:

ali da bude kapricoza obavezno jos ako bi se sredilo 2l kole to bi bio najjaci turnir, ne moze pica bez koka kole :tf:

Link to comment
Share on other sites

Uplate za turnir i tekuci racun ce biti od 27. ili najkasnije 28. jula ( cim dodjem sa mora ) i bice do 9 avgusta.

Ako hocete da igrate turnir,spremite sakupite kesh do tada,jer preostaje posle svega 10-11 dana da se uplati za turnir. u Medjuvremenu mozete da date pare na ruke ako hocete da se iscimate do igraonice same i date shomy-u (069 / 576 3802 shomyjev broj ).

EKIPE KOJE SE NAKNADNO PRIJAVLJUJU NEKA SAMO U POST-u NAPISU TAG EKIPE I LINE UP ( pr. EKIPA [Pera,Mika,TBA...] ) jer necu biti tu 10 dana,pa necu moci da editujem POST sa prijavljenim ekipama , ako mi posaljete u inbox. Znaci prijavite se tako sto napisete u postu,i tim redosledom kojim ste se prijavili cete posle biti update-ovani na spisak.

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...